Як перевірити акумуляторну батарею. Як протестувати акумуляторну батарею ноутбука.

При купівлі мобільного комп'ютера дуже важливо вибрати акумуляторну батарею. Щоб цей елемент живлення працював справно, необхідно дотримуватися деякі інструкції по його експлуатації.
Інструкція
1
Дуже важливо переконатися в справності акумуляторної батареї до придбання мобільного комп'ютера. Попросіть підключити обраний ноутбук до мережі змінного струму. Увімкніть пристрій. Зачекайте, поки акумулятор зарядиться повністю.
2
Відкрийте індикатор стану батареї і подивіться його показники. Якщо цифра, що відображає стан заряду акумулятора, менше 99%, то дана батарея вважається неякісною. Не рекомендують купувати завідомо несправний товар.
3
Тепер необхідно подбати про те, щоб ваш акумулятор працював на повну потужність. Для цього вимкніть мобільний комп'ютер і підключіть цей пристрій до мережі змінного струму. Зачекайте, поки акумуляторна батарея повністю зарядиться. Рівень заряду можна визначити за індикатором, якщо такий є.
4
Тепер вимкніть живлення від ноутбука та ввімкніть пристрій. Відкрийте меню «Панель управління» і перейдіть до пункту «Харчування». Виберіть збалансований режим харчування ноутбука. Тепер запустіть аудіоплеєр і залиште ваш мобільний комп'ютер доти, поки його акумулятор розрядиться.
5
Повторіть алгоритм, описаний в попередніх двох кроках 3-4 рази. Для продовження терміну служби батареї ноутбука її необхідно правильно експлуатувати. Намагайтеся не використовувати акумулятор, коли у вас є можливість підключити ноутбук до електромережі.
6
Перед тим як витягти батарею з пристрою, переконайтеся в тому, що рівень її заряду знаходиться в межах 45-55%. Не зберігайте довго розряджений акумулятор.
7
Навіть якщо ви постійно використовуйте ноутбук без батареї, намагайтеся хоча б раз в один-два місяці підключати акумулятор до пристрою. Це запобіжить порчу даної деталі. Не зберігайте мобільний комп'ютер і батарею в місцях з підвищеною вологістю. Уникайте різких змін температур. Це може привести до утворення конденсату.