Як відправити фото через інтернет.

Розвиток цифрових технологій зробив простіше обмін фотографіями завдяки інтернету і цифрових фотоапаратів. Інтернет дозволяє відправити фото різними способами: через електронну пошту, за допомогою фотохостингу або файлообмінника, а також через служби миттєвих повідомлень.
Вам знадобиться
  • інтернет;
  • фотографія.
Інструкція
1
Електронна пошта - найпростіший і найпоширеніший спосіб відправити фото через інтернет. Якщо у вас є поштовий ящик в одній з електронних поштових систем, увійдіть в нього, ввівши логін і пароль, і натисніть «Написати листа». Натисніть кнопку «Прикріпити файл» і знайдіть на вашому комп'ютері потрібну фотографію. Багато поштові скриньки дають обмеження на розмір відправляються файлів (наприклад, в Рамблере ви не можете відправити файл розміром більше 20 Мб, а через пошту Gmail - більше 25).
2
Якщо фотографій декілька, і їх загальний розмір вище встановленого поштовою скринькою, можна відправити кілька листів. Якщо фото дуже велике, відредагуйте його в програмі для перегляду зображень FastStone, графічному редакторі Photoshop або за допомогою інших програм. Щоб зменшити вагу фотографії, змініть дозвіл файлу на jpg або змініть розмір зображення.
3
Надіслати фото по інтернету дозволяють спеціально створені для цієї мети фотохостинги. Завантажте файл на будь знайдений фотохостинг (saveimg.ru, fotohosting.org, imglink.ru). Дочекайтеся закінчення завантаження і скопіюйте посилання на фотографію. Надішліть посилання одержувачу по електронній пошті або будь-яким іншим доступним для вас способом.
4
Якщо у вас багато фотографій, наприклад, фотоальбом, можна передати їх через файлообмінник. Для цього додайте фотографії в архів, скориставшись програмою 7Zip або WinRar. Знайдіть файлообмінник (fayloobmennik.net, ifolder.ru, rghost.ru), завантажте архів і відправте посилання одержувачу фото.
5
Нарешті, можна скористатися будь-якою із служб миттєвого обміну повідомленнями, наприклад ICQ. Для передачі фото на ICQ бажано користуватися програмами QIP або ICQ, так як існують спрощені програми, в яких відсутня ця функція. На розмір фотографії не накладається ніяких обмежень. Виберіть одержувача зі списку контактів, натисніть кнопку «Відправити файл» і виберіть фотографію. Натисніть «Відправити».
Зверніть увагу
В електронній пошті стоїть обмеження на розмір відправляються файлів. Перевірте, скільки важить фотографія, перед тим, як відправити її.