Як відкрити віртуальний диск.

Деякі види файлів, що зберігаються в спеціальних форматах, можна відкрити, тільки змонтувавши їх образи на віртуальний диск. Для відкриття подібного роду дисків потрібно провести ряд операцій із застосуванням емулятора.
Інструкція
1
Перш ніж відкрити віртуальний диск з потрібною програмою, відео-, аудіо-файлом, необхідно, по-перше, цей віртуальний диск створити, а по-друге, змонтувати на нього знадобиться вам програму або файл у вигляді образу. Напевно, найпоширенішою і простий в експлуатації програмою, використовуваної з цими цілями, є Alcohol 120%.
2
В головному вікні цієї програми після її запуску виберете курсором мишки в лівій вертикальній панелі, що має назву «Налаштування», розділ «Віртуальний диск». Натисніть на нього. З'явиться нове функціональне вікно.
3
Вкажіть в цьому новому вікні таке число віртуальних дисків, яке вам потрібно (по числу програм або файлів), і натисніть кнопку «ОК». У вас на робочому полі папки «Мій комп'ютер» стане видний ярлик нового віртуального диска (якщо ви створили один диск) під ім'ям «DVD-дисковод (V :)».
4
На віртуальний диск вмонтовуйте образ файлу, який дуже важливо створити без помилок. Для цього в головному вікні запущеної програми Alcohol 120% виберете курсором мишки в лівій вертикальній панелі операцію «Створення образу». Кликнете на неї. З'явиться нове функціональне вікно.
5
Потім натисніть у новому вікні командну кнопку «Далі». В черговому вікні подивіться, чи вистачить вам місця для розміщення образу на потрібному локальному диску (C :, D: або ін.). Виберете диск або папку, куди копіювати, і натисніть на розташовану внизу вікна кнопку «Старт». Образ через якийсь час буде готовий.
6
Далі файловий образ певного формату (наприклад iso, mdf, mds, ccd або ін.), Який ви хочете відкрити шляхом монтування його на віртуальний диск, відкриваєте наступним чином: наводите курсор на значок створеного віртуального диска, кликаете по ньому правою кнопкою мишки, вибираєте в контекстному меню пункт «Змонтувати образ». Далі тиснете на пункт "Відкрити" і вибираєте потрібний вам образ за допомогою наведення на нього курсору і команди «Відкрити» у вікні.
7
Після цього вибраний вами образ файлу монтується автоматично на віртуальний диск, і стає доступний для запуску.