Як повернути свій пароль від пошти.

Сучасні поштові сервіси мають кілька рівнів забезпечення безпеки. Навіть якщо ви забудете пароль від поштової скриньки, у вас є кілька шляхів для його відновлення. При цьому використовуватиметься конфіденційна інформація, що виключає отримання доступу до поштової скриньки третіми особами.
Інструкція
1
Дайте правильну відповідь на секретне питання. Це відкриє доступ до системи відновлення пароля. Спосіб із застосуванням секретного питання - одна з найстаріших заходів безпеки ящика, яка присутня практично у всіх поштових сервісах. Вкажіть секретне питання разом з відповіддю під час реєстрації електронної поштової скриньки. Він може бути або стандартним («Марка першого автомобіля», «Останні 5 цифр ІНН», «Дівоче прізвище матері»), або власним, текст якого ви повинні будете створити самі. Вибирайте секретне питання таким чином, щоб відповідь на нього знали тільки ви. Це допоможе запобігти злому поштової скриньки.
2
Впишіть адресу додаткової поштової скриньки. Цей електронну адресу вказується поряд з секретним питанням під час реєстрації пошти. Якщо ви вирішите повернути свій пароль за допомогою даного способу, то після вказівки електронної адреси станеться перевірка раніше зазначеної адреси, і в разі збігу на цю адресу буде відправлена інструкція по поверненню свого пароля. Перш ніж відновлювати пароль даними способом, переконайтеся, що ви маєте доступ до додаткового поштової скриньки.
3
Використовуйте мобільний телефон, номер якого прив'язаний до аккаунту електронної пошти. Деякі сервіси електронної пошти застосовують верифікацію аккаунта за допомогою смс-повідомлення, що відправляється на вказаний номер мобільного телефону. Цей номер може також використовуватися для відновлення пароля. Для того щоб повернути свій пароль від поштової аккаунта, що пройшов верифікацію, в спеціальному полі введіть номер телефону, на який прийде повідомлення із спеціальним цифровим кодом. Введіть даний код в наступне поле, після чого ви отримаєте доступ до своєї електронної пошти. Зверніть увагу, що телефон повинен бути заздалегідь зазначений в акаунті, інакше даний спосіб відновлення не може бути застосований.