Як відновити властивості папки.

Вірус - хитрий і спритний цифровий організм, який для нанесення максимального збитку вашій системі навчили добре маскуватися. Один з найпоширеніших способів маскування вірусу - зміна властивостей папки. Після цього ви дані властивості скорегувати не зможете, поки не усунете неполадки. Як з ними боротися - не секрет. Конкретні заходи будуть наведені далі.
Інструкція
1
Викличте меню кнопки «Пуск». Потім натисніть «Виконати». Це знадобиться, щоб відновити властивості папки. У діалогове вікно командного рядка введіть gpedit.msc. Дана команда викличе роботу інструменту «Групова політика». Щоб увійти в меню конфігурації користувача, натисніть на кнопку "+".
2
Після цього переїдете в меню «Адміністративні шаблони». Потім виберіть «Компоненти Windows» і відкрийте меню програми «Провідник». Вам потрібно знайти значення «Видалити команду« Властивості папки »з меню сервіс». Знайдіть її в правій області вікна сервіс у програмі «Провідник». Вона повинна перебувати у вікні «Групова політика».
3
Оберіть «Параметр» - вкладку, розташовану у вікні «Властивості», а потім встановіть прапорець у полі «Не заданий». Щоб підтвердити виконання даної команди, натисніть кнопку Ок. Ця операція дозволить повернути властивості папки в їх початковий стан. Це дасть вам можливість знайти приховані файли в даній директорії, перевірити їх на можливість ведення шкідливої діяльності і т.д. Деякі програми можу самостійно створювати файли і приховувати їх у папці, що в разі активації даних файлів негативно позначається на системної пам'яті. Іншими словами, комп'ютер починає «гальмувати» і зависати.
4
Застосуйте альтернативний спосіб, щоб відтворити властивості папки. Відкрийте редактор реєстру. Дана операція вже частково була описана в пунктах вище. Перейдіть в меню кнопки «Пуск», запустіть команду «Виконати», в діалоговому вікні впишіть слово regedit. Перед вами з'явиться редактор системного реєстру. Знайдіть розділ: HKEY_CURRENT USERS \ Software \ Microsoft \ Windows \ Currentversion \ Policies \ Explorer. Далі знайдіть ключ No folder options. Видаліть даний ключ. Закрийте системний реєстр і перезавантажте комп'ютер.