Як розкласти файл.

Ви напевно звертали увагу, що на багатьох сайтах, чия діяльність пов'язана з фільмами та іграми, файли для скачування розбиті на частини. Це зроблено для того, щоб не перевантажувати сервер і зробити завантаження більш зручною. Наприклад, якщо з якоїсь причини стався обрив з'єднання, завжди адже зручніше докачати частину розміром, скажімо, 200 мб, ніж весь файл. Як же розкласти файл на частини?
Вам знадобиться
  • - програма Total Commander.
Інструкція
1
Скачайте програму Total Commander для того, щоб розкласти файл на кілька частин. Дана програма буде дуже корисна «аплодерам» - людям, які заливають на файлоообменнікі ігри, фільми або які-небудь інші файли. Total Commander розділяє на частини файли будь-яких розмірів, причому кількість частин практично необмежено. Що в цій програмі добре, так це те, що вона працює з усіма існуючими версіями Windows, а також має русифікатор. Можливості цієї програми не обмежуються тільки розкладанням файлів. Вона призначена для роботи з архівами і образами, тому в її арсеналі безліч інструментів, які в подальшому можуть бути вам корисні.
2
Встановіть програму після завершення процесу завантаження, щоб розбити файл. Програма являє собою вікно, розділене вертикальною рисою на дві області. Виберіть будь-яку з областей і використовуйте її як провідник. Тобто пройдіть за її допомогою в папку, де зберігається потрібний вам файл. Клікніть на файлі один раз лівою кнопкою миші. Зверніть увагу, що клікнути потрібно всього раз.
3
Потім на верхній панелі програми знайдіть пункт меню «Файл» і виберіть «Розбити». Після виконання цієї дії перед вами з'явиться вікно. Вкажіть у ньому шлях до папки, куди б ви хотіли зберегти розкладені частини файлу. Потім вкажіть кількість і розмір кожної складової. Цього можна не робити, але в такому випадку програма самостійно прийме рішення. Наприклад, стандартна розбивка DVD-фільму розміром 4,7 гб являє собою п'ять частин: чотири по 1 гб і одна 0,7 гб. Якщо хочете, щоб частини були меншими, задайте вказані параметри в ручному режимі.
4
Натисніть кнопку Ок і почекайте. Щоб розділити файл на частини, буде потрібно час. По закінченні процесу пройдіть в папку, яку ви вказали як пункт збереження частин файлу, і переконайтеся, що всі частини тут. В іншому випадку, якщо розбивка пройшла не так, як хотілося б, видаліть частини і проведіть її заново з більш пильним контролем процесу.