Як підключитися до бездротової мережі.

Не рідко доводиться бачити, як в кафе сидять люди з ноутбуками і дивляться інтернет-сторінки, перевіряють пошту, пишуть листи, спілкуються в соціальних мережах. Такий сервіс сьогодні доступний завдяки безкоштовному доступу до інтернет по бездротовій мережі за допомогою Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • Для того щоб підключитися до бездротової мережі, потрібен комп'ютер або ноутбук, оснащений модулем Wi-Fi. І якщо не в кожному стаціонарному комп'ютері можна зустріти вбудований Wi-Fi адаптер, то в кожному сучасному ноутбуці такий модуль є.
Інструкція
1
Щоб підключитися до мережі, перш за все, переконайтеся, що на ноутбуці включений Wi-Fi. Зазвичай це невеликий перемикач з позначенням у вигляді антени, який включає або вимикає Wi-Fi. Якщо ви не можете знайти перемикач, найкраще звіритися з інструкцією до ноутбука.
2
Після того, як ви переконалися, що Wi-Fi працює, клацніть правою кнопкою в правому нижньому кутку екрану на значку комп'ютера і виберіть «Перегляд доступних бездротових мереж». Відкриється вікно, де ви побачите список доступних мереж.
3
Тепер клацніть два рази на потрібної мережі і на питання системи про бажання підключитися до бездротової мережі, дайте відповідь позитивно. При запиті ключа мережі, введіть його. Якщо ви підключаєтеся до безкоштовної відкритої мережі в кафе, запит ключа не послідує. Якщо ви підключаєтеся до домашньої мережі Wi-Fi, введіть ключ, отриманий від власника мережі.
Зверніть увагу
Якщо ви одного разу підключилися до мережі, система запам'ятає ваша дія, і при повторному зверненні автоматично підключиться до бездротової мережі.