Як підняти напругу процесора.

Збільшення продуктивності комп'ютера - це проблема, яка обтяжує більшість користувачів. Це можна зробити більш дорогим шляхом - купити більш потужні комплектуючі, а можна спробувати збільшити їх потужність самостійно. Для збільшення продуктивності можна спробувати розігнати процесор за рахунок збільшення подається на нього напруги. Це справа ризикована, але якщо вам вкрай необхідна потужна машина саме зараз, то чому б не спробувати.
Вам знадобиться
  • - шматок мідного дроту;
  • - плоскогубці.
Інструкція
1
Вимкніть живлення від системного блоку. Вийміть процесор з його роз'єму і зніміть з нього кулер разом з радіатором. Огляньте процесор. Знайдіть контакти, які вам потрібно з'єднати. Потім підготуйте робоче місце, де ви збираєтеся підняти напругу на процесорі. Приберіть все зайве, щоб вам нічого не могло перешкодити, оскільки дана робота дуже відповідальна і потребує особливої уваги.
2
Візьміть невеликий шматок мідного дроту маленького перетину. На одному його кінці зробіть петлю, щоб надіти її на контакт. Потім пропустіть вільний кінець дроту через що залишилися два контакти таким чином, щоб у вас вийшов трикутник. Візьміть плоскогубці, натягніть дріт так, щоб вона самостійно трималася, але не перестарайтеся - контакти повинні зберегти свою первинну форму.
3
Перевірте якість з'єднання контактів і поверніть процесор на колишнє місце. Щоб збільшити напругу на процесорі, потрібно замкнути саме ті три контакту. Якщо ви зачепили ще якісь, то ймовірність того, що процесор просто згорить, збільшується в кілька разів. Увімкніть живлення і запустіть комп'ютер.
4
Щоб перевірити, чи збільшилася потужність процесора, правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер» на робочому столі. З'явиться вікно. У ньому міститиметься інформація про потужності процесора. Не розраховуйте, що потужність надто вже зросте. Якщо до номінального її значенню додалося порядку 0,3-0,4 ГГц, можете вважати, що вам пощастило. Ця величина залежить від характеристик процесора і від виробника.
5
Задумайтесь, а чи хочете ви ризикувати? Форсувати напруга на процесорі - завдання вкрай ризикована, як вже говорилося вище. Вона може призвести не тільки до поломки самого процесора, але й інших елементів вашого персонального комп'ютера. Більш доцільно було б купити чіп більшої потужності, що виключило б все вище згадані незручності.