Як визначити вид пам'яті.

Від типу і обсягу оперативної пам'яті в значній мірі залежить швидкодія комп'ютера, тому самий простий і доступний апгрейд - додати модуль пам'яті, якщо на материнській платі є вільні слоти. Для коректної роботи комп'ютера краще використовувати модулі з однаковими характеристиками. Визначити тип встановленої пам'яті можна різними способами.
Інструкція
1
Є безліч програм, які визначають конфігурацію комп'ютера і типи комплектуючих пристроїв. Багато з них поширюються безкоштовно. Скачайте SiSoft Sandra і встановіть на своєму комп'ютері. Запустіть програму. В розділі «Інформаційні модулі» знайдіть значок «Зведена інформація» і клацніть по ньому. Через деякий час з'явиться інформаційне вікно, в якому містяться відомості, в тому числі і про встановлену пам'яті. Майте на увазі, що для безкоштовного скачування доступні тільки старі версії SiSoft Sandra.
2
Програма CPU-Z, що дозволяє визначити конфігурацію комп'ютера, поширюється безкоштовно. Після установки виробляється аналіз конфігурації. Результат видається у вигляді вікна. Зайдіть у вкладку Memory, щоб дізнатися тип і характеристики пам'яті, встановленої на вашому комп'ютері.
3
Якщо з якихось причин ви не можете скористатися першими двома способами, вимкніть комп'ютер від електромережі. Відверніть стягують гвинти і зніміть бічну панель. На материнській платі знайдіть слот з модулем пам'яті - це найменша за розміром зовнішня карта. Відтягніть донизу пластмасові засувки, якими модуль фіксується в слоті, і витягніть його.У даний час в комп'ютерах використовуються три типи ОЗУ: DDR SDRAM, DDR2 SDRAM, DD3 SDRAM. Пам'ять типу SDRAM пішла в минуле і підходящу планку, швидше за все, вам доведеться купувати з рук. Знайдіть назву фірми-виробника та тип пам'яті на модулі.
4
Якщо тип пам'яті ніяк не позначений, спробуйте визначити його самостійно. Модулі розрізняються за кількістю контактів: - SDRAM - 168; - DDR - 186; - DDR2 - 240; - DDR3 - 240.І по розташуванню ключів (прорізи на контактній площадці). Це зроблено тому, що DDR, DDR2 і DDR3 не є сумісними. Модуль пам'яті DDR, якби вдалося вставити його в слот для DDR2, не став би працювати і навпаки. На планці SDRAM 2 прорізи.