Як налаштувати icq для телефону sony ericsson.

Телефони Sony Ericsson відмінно оптимізовані для роботи з java-додатками. Установка їх проста і інтуїтивна, цей процес займає кілька хвилин. Налаштування icq ж має свої особливості.
Інструкція
1
Підготуйте інсталяційний файл icq, який необхідно записати в телефон. Для цього скачайте спеціальну версію icq для Sony Ericsson за посиланням http://jimm-jimm.com/download/jimm-2009/. Після цього розархівуйте інсталяційний файл, який повинен мати розширення .jar і помістіть його в зручну для зберігання папку на комп'ютері.
2
Підключіть телефон Sony Ericsson до комп'ютера. Для цього скористайтеся йде в комплекті data-кабелем, попередньо встановивши драйвера на пристрій. Вставте один кінець data-кабелю в гніздо телефону, а інший в usb порт комп'ютера.
3
Натисніть на кнопку «Передача файлів» в меню вибору функцій. Телефон визначиться системою як два знімних диска - пам'ять телефону і флеш-карта. Відкрийте будь-який знімний диск і знайдіть в ньому папку «Інше» ("Other"). Скопіюйте інсталяційний .jar файл icq, скачаний раніше, і вставте його в дану папку. Після чого відключіть телефон від комп'ютера.
4
Увімкніть телефон і відкрийте його файловий менеджер. Зайдіть в папку «Інше» та знайдіть у ній інсталяційний файл. Запустіть його. Установка займе кілька секунд. По її закінченні запустіть додаток.
5
Для установки підключення до протоколу ICQ натисніть кнопку «Налаштування» і зайдіть в пункт «Обліковий запис». Тут введіть свій UIN і пароль, після чого збережіть зміни. Для виходу в онлайн відкрийте основне меню програми та натисніть кнопку підключити. Дочекайтеся, коли індикатор підключення (біла смуга) переміститься вліво. Після цього відбудеться завантаження контакт-листа ICQ, і ви зможете почати спілкування.
Зверніть увагу
Підключити доступ до папок телефону також можна через Bluetooth, або вийнявши флеш-карту і скориставшись спеціальним кард-рідером. Файл при цьому також необхідно буде записати в папку "Інше".