Як обрізати пісні на комп'ютері.

Зараз існує багато платних сервісів по рингтонах на мобільний телефон. Але не всіх влаштовує тривалість, якість або фрагмент купленого рингтону, а багато хто просто не хочуть витрачати на них свої гроші. Але обрізати пісні і створити потрібний рингтон можна і в домашніх умовах і без яких або професійних навичок.
Вам знадобиться
  • Безкоштовна програма для обрізання пісень на комп'ютері mp3DirectCut 2.13
  • http://dlh.softportal.com/b9/4/7/65568ba1c11fae4031ec638687b811c2/mp3DC213.exe
Інструкція
1
Встановлюємо програму, яку тільки що завантажили.
2
Запускаємо програму mp3DirectCut.Еслі на вашому Робочому столі не з'явився ярлик, то заходимо в папку C: \ Program Files \ mp3DirectCut і запускаємо файл mp3DirectCut. Після відкриття програми ми бачимо, що все англійською мовою. Для того щоб перевести програму, заходимо в Settings, далі Configure, потім Operation і в рядку Language вибираємо Russian. Програма переведена.
3
Вибираємо пісні на комп'ютері, які хочемо обрізати. Можна просто перетягнути її у вікно програми або з самої програми Файл - Відкрити. Тепер правою чи лівою кнопкою миші виділяємо потрібний нам фрагмент пісні. Виділене можна прослухати. У меню Редагування можна створити для виділення загасання або наростання, підняти рівень звуку. Після закінчення редагування заходимо в меню Файл і вибираємо Зберегти виділення. Вказуємо назву нашого вже готового рінгтона.
Зверніть увагу
Найлегший варіант - це вдатися до допомоги онлайн сервісів по редагуванню музичних композицій.
Корисна порада
Існує безліч аналогів подібного онлайн-сервісу, наприклад, «MP3 Різак», «Мobilizio». Для того щоб обрізати пісню на комп'ютері, зовсім не потрібні будь-які спеціальні знання в області звукорежисури.