Як очистити машинне масло.

Машинне масло прийнято міняти через певні проміжки часу. Однак після цієї процедури його, як правило, зливають, і все. А ось фахівці впевнені, що абсолютно марно. Його чудово можна використовувати повторно. Головне, потрібно очистити масло від шкідливих домішок.
Інструкція
1
Візьміть велику порожню ємність і заповніть її десятьма частинами вже відпрацьованого і злитого масла. Але заливати її потрібно так, щоб повною ємність стала тільки на 2/3. Після цього поставте її на вогонь і чекайте закипання.
2
Коли масло закипить, влийте в ємність додатково одну частину рідкого скла. Тепер перемішайте і продовжуйте помішувати. Вся процедура займе у вас близько 10 хвилин. За цей час олія повинна досить очиститися. Злийте його в іншу ємність. Але дуже акуратно, щоб вийшов осад залишився на дні ємності. Таким чином ви можете отримати кілька літрів чистого і знову готового у споживанню машинного масла.
3
Для очищення машинного масла від шкідливих домішок ви також можете скористатися спеціальними приладами-очисниками. Представляють вони собою невеликої висоти агрегати, які шляхом пропускання через свої вбудовані фільтри облагороджують використане масло, роблячи його знову придатним до використання.
4
При бажанні і наявної можливості віднесіть масло в спеціальну хімічну лабораторію. Попросіть її співробітників провести очищення масла. Принцип промислового очищення збігається з очищенням сировини в домашніх умовах - точно так само використовується висока температура розжарювання, нагрівання вихідного матеріалу, додавання допоміжного і перемішування їх протягом певного проміжку часу.
5
Перевірити ступінь очищення масла нескладно. Просто візьміть спеціальну лабораторну фільтровану папір і капніть на неї трохи сировини. Якщо на фільтрі з'явиться чорна пляма, значить, очищення була проведена неякісно, процес потрібно повторити. Або це може говорити ще й про те, що масло було занадто забруднене. А значить, чистити його потрібно тільки в промисловій лабораторії на професійному апараті.