Як зробити значок ярлика.

Ярлик для запуску будь-якої програми - це дуже зручна річ. Багато додаток ще при установці пропонують створити ярлик запуску на робочому столі. Якщо ви або забули, або дана пропозиція не надходило, не турбуйтеся, оскільки вам цілком під силу самостійно створити ярлик. Як це зробити?
Інструкція
1
Клацніть правою кнопкою миші на будь-якому вільному місці робочого столу. Перед вами з'явиться меню. В ньому виберіть пункт «Створити», а потім «Ярлик». Після цього ви потрапите в діалогове вікно створення ярлика. Щоб зробити значок ярлика, дуже важливо правильно вказати місце розташування оригінальної іконки запуску програми.
2
Натисніть на кнопку «Огляд». Потім зверніться за директорії до місця знаходження оригінальної іконки і двічі клікніть по ній. Натисніть кнопку «Готово». Ярлик створений і готовий до використання. У нього буде така ж іконка, як в оригіналу, тому ви легко зможете знайти його на робочому столі.
3
Клацніть правою кнопкою миші по іконці запуску цікавить вас додатки. Ви побачите меню. В ньому виберіть пункт «Створити ярлик». Ви можете використовувати цей альтернативний спосіб, щоб створити значок ярлика без вказівки конкретного місця розташування програми, оскільки даний адреса буде вказана автоматично.
4
Після того, як ви клікніть лівою кнопкою миші по пункту «Створити ярлик», значок ярлика з'явиться в цій же папці. Ви можете перетягнути його в будь-який зручний для вас місце, при цьому не побоюйтеся, що він після цього не буде працювати. Розмістіть його, наприклад, на робочому столі для прискорення доступу до додатка.
5
Змініть іконку ярлика, якщо вона вам не подобається. Це можна зробити наступним чином. Клікніть правою кнопкою миші на ярлику, потім, в меню, виберіть пункт "Властивості". З'явиться вікно з інформацією про ярлику: місце розташування на комп'ютері оригіналу і т.д. Знайдіть кнопку «Змінити значок». Перед вами з'явиться вікно з вихідним значком ярлика.
6
Натисніть на кнопку «Огляд» і знайдіть папку з іншими значками. Це повинні бути картинки маленького розміру. Звичайні фотографії використовувати не вдасться через їх великого обсягу. Якщо підходящої іконки у вас немає, скачайте її в інтернеті.