Як перевести гроші в Італію. Як переклад по італійськи.

Щоб перевести гроші в Італію, необхідно ознайомитися зі способами сучасних грошових переказів і вибрати найбільш підходящу для себе систему відправки. Попередньо рекомендується дізнатися обмеження на відправку валюти в кожному конкретному випадку і відсотки за її здійснення.
Інструкція
1
Дізнаючись, як перевести гроші в Італію, спочатку ознайомтеся зі способами грошових переказів в різних системах. По-перше, проаналізуйте, якою системою найзручніше користуватися в кожному конкретному випадку, враховуючи терміновість грошового переказу та суму, яку вам доведеться заплатити за послуги банку або іншої установи. Пам'ятайте, що найпростіше здійснити переклад, використовуючи всесвітньо відому систему Western Union, якою користуються мільйони жителів планети. Але в даному випадку, хоча гроші безпосередній одержувач і отримає на руки в максимально стислі терміни, доведеться сплатити чималу комісію в 5%.
2
Щоб перевести гроші в Італію, краще скористайтеся системою MoneyGram, що представляє на власному офіційному сайті докладну інструкцію по здійсненню грошових переказів. Враховуйте, що гроші найвигідніше відправляти в євро, так як при трансформації доларів в європейську валюту курс її конвертації зовсім не лояльний і становить 1,56, хоча практично у всіх фінансових установах Європи крос-курс коливається на рівні 1,44.
3
Розгляньте і переклад «Лідер», хоча отримати переказуються кошти можна не у всіх італійських банках, а список фінансових установ Італії, працюючих за даною системою, ви можете отримати безпосередньо в будь-якому російському банку, через який прагнете відправити кошти. Користуючись системою «Лідер», доведеться сплатити 3% від суми здійснюваного грошового переказу в якості комісії за користування даною послугою.
4
По-друге, здійснюючи переказ грошей в Італію, враховуйте терміни, за який одержувач зможе отримати кошти. При цьому врахуйте, що якщо системи Western Union і «Лідер» пропонують клієнтам миттєві перекази, а в Італії гроші можна буде отримати на руки вже протягом десяти хвилин після їх безпосередньої відправки, то в інших банках грошовий переказ здійснюватиметься не менше трьох діб.
5
По-третє, врахуйте обмеження на оправлення іноземної валюти з Росії, а також на отримання переведених коштів в Італії. Приміром, на даний момент громадянин Росії протягом доби може перевести за кордон лише суму, що не перевищує 5 000 $, а згідно з італійськими законами, одна людина може отримати на руки не більше 2500 € за 24 години. І якщо в вітчизняних банках вас попередять про максимальний розмір переказу, то про італійські закони вам можуть і не повідомити.
Якщо вашим друзям або родичам, які перебувають за кордоном, потрібні гроші , ви цілком можете перевести їм потрібну суму. Банківський переклад, перерахування через одну з платіжних систем - вибір того чи іншого варіанту залежить від терміновості питання.
Вам знадобиться
  • - дані одержувача;
  • - паспорт;
  • - гроші для перекладу та оплати комісії.
Інструкція
1
Уточніть дані одержувача. Вам потрібні його ім'я та прізвище, точну назву міста. Цього достатньо для переказу через міжнародну систему переказів. Якщо ви хочете перерахувати гроші на банківський рахунок, будуть потрібні реквізити банку-одержувача, його точну назву, а також SWIFT-код, що привласнюється фінансовим установам в обов'язковому порядку.
2
Вирішивши перевести гроші через банк, попередньо з'ясуйте тарифи на сайтах банків або по телефону. Зверніться в вбрання установа і відкрийте рахунок. Заповніть платіжне доручення, вказавши, в якій валюті ви хочете зробити переклад. Найпростіше вибрати євро, до того ж, необхідну суму можна зняти з рахунку і обміняти прямо в банку. Внесіть в касу суму, необхідну для перекладу і оплатіть комісію за перерахування. Не забудьте взяти квитанцію і попередити одержувача про дату переказу. Майте на увазі, що він може зайняти від двох днів до тижня, в залежності від системи роботи конкретного банку.
3
Якщо гроші одержувачу потрібні терміново, скористайтеся однією з систем міжнародних переказів. Перерахувати кошти в Італію готові, наприклад, Western Union або Contact. Перед відправкою уточніть на сайті або у самої людини, що живе в Італії, чи є у них поблизу відповідний офіс компанії, де можна буде отримати гроші . Якщо так, то в Росії в вашому місті знайдіть банк чи поштове відділення, яке співпрацює з Western Union або пункт прийому платежів Contact.
4
Заповніть бланк, в якому потрібно буде вказати ім'я, прізвище та місце проживання одержувача - місто і країну. Найпростіше перерахувати гроші в євро. Заздалегідь купувати їх не обов'язково - банк сам перерахує ваші рублі по курсу. Отримайте унікальний номер переказу, який необхідно повідомити одержувачу. Плюс даних систем в тому, що переказ грошей здійснюється практично миттєво. Вартість послуги залежить від перерахованої суми і починається від десяти доларів.