Як вивчити таджицька мова.

Ви вирішили вивчити таджицька мова і розширити тим самим свій кругозір і можливості? Це більш ніж реально на сьогоднішній день. Скористайтеся нашими порадами, щоб заощадити собі час і сили.
Інструкція
1
Знайдіть хороші курси по таджицькому мови через знайомих або спираючись на відгуки та ресурси глобальної мережі інтернет, потім запишіться на них. Проходячи навчання в групі, ви зможете відточувати свої навички набагато ефективніше, ніж займаючись по навчальних посібниках.
2
Якщо ваш бюджет дозволяє, знайдіть репетитора, який даватиме вам уроки таджицької мови. Не варто звертатися за освітніми послугами до першого ліпшого таджикові. Вам потрібен фахівець з лінгвістичною освітою, який навчить вас правильній фонетиці та побудові речень, розкриє всі граматичні нюанси мови та пояснить незрозумілі моменти.
3
Вивчайте таджицька мова самостійно, виділивши для цих цілей по годині свого часу кожен день. Почніть з посібників початкового рівня. Після того, як ви вивчите мінімальний словниковий запас і освоїте ази фонетики, граматики і морфології таджицької мови, переходите до перегляду фільмів і читання книг, а також періодичних видань на мові, що вивчається.
4
Постійно шукайте людей, з якими ви могли б поспілкуватися і потренувати набуті теоретичні навички. Пам'ятайте, що розмовний таджицька мова відрізняється від того, який ви вивчаєте за підручниками, як і будь-який інший мову.
5
Останнім часом в Москві таджики стали заміщати багато вакантних посад в будівельних, клінінгових і займаються ландшафтним дизайном компаніях. Не дивіться на рід діяльності людини, а, враховуючи той факт, що він є справжнім носієм мови, намагайтеся завести з ним розмову і зайвий раз попрактикуватися в таджицькій мові. Попросіть ваших нових знайомих підказати ваші помилки і пояснити незрозумілі тонкощі таджицької мови. Пам'ятайте, що будь-яка людина відгукнеться на доброзичливу прохання і поділиться своїми знаннями.