Як дізнатися номер підшипника. підшипники ввести марку.

Іноді відбуваються ситуації, при яких необхідно терміново дізнатися номер підшипника. Але як це зробити, якщо підшипник робочий, виймати його з пристрою не дуже зручно. В даному випадку є 3 способи, які допоможуть знайти відповідь на питання, як визначити номер підшипника.
Інструкція
1
Визначте розміри кульки. Для цього дізнайтеся такі характеристики підшипника, як d, D і В = 5. Як тільки ви визначите ці дані, зверніться до фахівців з проханням допомогти дізнатися номер підшипника.
2
Існують певні ГОСТи, в яких прописані всі види і типи підшипників з номерами і розмірами. Відкрийте ГОСТ, знайдіть підшипник з такими ж розмірами, як і у вас і подивіться, який номер підшипника відповідає розмірам, які характерні для вашого підшипника.
3
Скористайтеся програмою, яка містить в собі дані про всіх підшипниках. Наприклад довідник щодо підшипників «AllBearings». У даній програмі знаходиться більше 47 000 записів, тому знайти потрібний вам підшипник не важко.
4
Введіть у поле «фільтр за розмірами» ті розміри підшипника, які вам відомі. Зовсім не обов'язково заповнювати всі поля, однак, чим більше характеристики у вас буде заповнено, тим швидше ви зможете знайти підшипник і дізнатися свій номер. У тому випадку, якщо ви не знаєте розміри підшипника, проводите пошук підшипника по марці. В поле 2 - «designation» - введіть марку підшипника і дочекайтеся, поки програма виконає відбір підшипників даної марки.
5
Ця програма містить режим «stictly» - це режим суворого пошуку. Скористайтеся ним, якщо точно впевнені в правильності написання марки підшипника. Даний режим відсортує все підшипники по імені і запропонує вам саме ту марку, яку ви вводили при пошуку.
Корисна порада
Яким би способом ви не скористалися, візьміть собі за правило при покупці будь-якого устаткування або просто підшипника відразу записувати його номер. Так ви будете точно впевнені в тому, що в разі необхідності придбаєте саме ту модель підшипника, яка вам потрібна. Або беріть з собою старий підшипник, щоб купити такий самий, якщо не знаєте, як визначити номер підшипника.