Як заповнити combobox.

«Окуляри» в комп'ютерних іграх служать для того, щоб відрізняти хорошого гравця від поганого. У платформер кількість очок залежить в основному від якості проходження рівнів, в RPG очки досвіду визначають рівень розвитку персонажа, а в слешер та деяких шутерах головним інструментом підрахунку є combobox.
Інструкція
1
Будьте різноманітні. Це самий базовий навик, який гарантує великий комбо-метр в будь-якій грі. Загальний принцип нарахування очок полягає в тому, щоб гравець «убив максимальну кількість ворогів максимально різними способами». Якщо ви будете «закліківаем» всіх ворогів єдиною лівою кнопкою миші, то досягнете небагато: для правильного набору комбо намагайтеся не робити навіть двох однакових ударів поспіль - комбінуйте різні зброї, прийоми і кидки.
2
Грайте більш складно. Безумовно, можна набивати велику кількість балів і за допомогою базових прийомів, грамотно розподіляючи їх по площі, однак ви не отримаєте за них стільки ж очок, crjkmrj за спеціальні рухи і складні удари. Найбільш наочним тому прикладом буде «Bulletstorm», в якому конкретно вказана «вартість» кожного прийому, і можна ясно побачити, що найскладніші з них привнесуть у ваше комбо найбільше очок.
3
Проходьте рівні з великою швидкістю. В таких проектах, як «The Club», у вас не так багато можливостей вести себе різноманітно на полі бою. Тому, найефективнішою тактикою стане швидкісне проходження рівня, яке екстенсивно збільшить показник шкали - НЕ засчет якості, а завдяки кількості убитих мобів. Якщо ж, як в Devil May Cry, такий ланцюг підтримувати неможливо через розділення рівнів на кімнати, то вам слід ретельніше планувати сутичку, щоб кожну локацію зачищати за один «похід».
4
Розвивайте персонажа. Практично у всіх іграх з набором комбо існує рольової елемент, що дозволяє персонажеві до кінця гри стати кілька «сильніше». Це дозволить вам значно збільшити combobox: логічно, що, маючи в запасі 23 прийому, ви будете набагато ефективніше, ніж на початку гри, з десятком. Як приклад тому: «Devil May Cry 3», в якому вже після першого проходження ви маєте всю зброю і стилі, і можете піти ті ж рівні, значно збільшивши свій рейтинг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8v5TmPvFrOc
Зверніть увагу
Ніколи не давайте завдати собі шкоди. Це апріорі збиває комбометр.