Як розробити макет.

Розробку макетів найчастіше викладають на факультетах дизайну або комп'ютерних технологій. Саме цим фахівцям при створенні pos-матеріалів або сайтів потрібне вміння красиво компонувати текст, картинки та фотографії.
Інструкція
1
Починайте розробку макету з продумування ідеї. Саме відштовхуючись від неї, потрібно буде підбирати зображення і писати текст. Не прагніть укластися в стандарти. Чим оригінальніше вийде макет, тим більше уваги він приверне.
2
Як тільки зміст, який повинен відображати макет, буде визначений, пишіть текст. В залежності від формату, описуйте основну ідею більшою або меншою кількістю слів. Тільки не перевантажуйте макет контентом. Якщо запропоноване зацікавить читача, він знайде інформацію в інтернеті або дізнається потрібні відомості за вказаними телефонами.
3
В тексті рекламного макету обов'язково вкажіть назву бренду, адреси та телефони, за якими можна поспілкуватися з менеджерами з продажу або консультантами.
4
Придумайте відповідний до теми макета слоган. Бажано, щоб він був короткий і запам'ятовується. Надрукуйте його крупно і яскраво, щоб він кидався в очі. Особливо це важливо при створенні листівок. Під час роздачі промоутерами їх (листівки) буде видно здалеку.
5
Підберіть фотографії з хорошим дозволів з безкоштовних банків. Їх вага повинна бути вище двох мегабайт. Якщо макет буде надрукований, дізнайтеся технічні вимоги до зображень заздалегідь в друкарні. Знайдіть якомога більше красивих картинок, щоб їх можна було компонувати по-різному.
6
Зіставте в дизайнерській програмі фотографії, картинки, слоган і текст. Розташуйте всі компоненти на кольоровий підкладці. Її можна вибрати з варіантів, вже наявних в програмному забезпеченні, або зробити свою. Створіть кілька варіантів макета, змінюючи складові місцями. Запитайте у оточуючих, який саме їм подобається більше.
7
Після завершення розробки макета віднімайте текст і виправте орфографічні та пунктуаційні помилки. Яким би гарним не було зображення, про грамотність забувати не варто.