Як зафарбувати меліроване волосся.

Жінці, незалежно від віку, хочеться бути красивою. У зв'язку з великою різноманітністю засобів для волосся можна за короткий період часу перетворитися з блондинки в брюнетку і навпаки. Все залежить від кольору вашої шевелюри і її стану. Здорове волосся можна фарбувати без обмежень. Якщо у вас меліровані пасма, слід акуратно підходити до процедури фарбування.
Вам знадобиться
  • - щадна фарба для волосся.
Інструкція
1
Почекайте, коли пройде хоча б кілька тижнів після процедури мелірування. Волосся відразу після знебарвлення стоншуються і стають крихкими і ламкими. Крім цього, фарба лягає на пасмах більш інтенсивно, що в підсумку призводить не до обраному відтінку кольору. Вибирайте відтінкові фарби або тоніки, які забарвлюють волосся не особливо інтенсивно, що не містять аміак. Вони тримаються на волоссі від шести до восьми тижнів і не приносять їм жодної шкоди. Плюс таких барвників - можна експериментувати, не побоюючись за результат.
2
підлікуватися обов'язково волосся, користуючись спеціальними масками або бальзамами, що містять протеїн. У продажу є багато видів масок для різного типу волосся. Не мийте голову перед фарбуванням, натуральний жир, який виробляється сальними залозами, захистить локони від пересихання.
3
Визначте свій природний колір при денному освітленні. Намагайтеся вибирати колір фарби на кілька тонів світліше ваших натуральних волосся. Це не тільки надає свіжість особі, а й зафарбувати сивину, що важливо для жінок, які мають її.
4
Проведіть тест, завдавши на шкіру і прядку волосся трохи барвника, щоб переконатися у відсутності алергічної реакції на даний препарат. Не змішуйте кілька фарб відразу, наявність звичайних і мелірованого прядок можуть дати абсолютно протилежний результат. Фарбу тримайте на волоссі вдвічі менше часу, зазначеного в інструкції по фарбуванню. Періодично дивіться, чи рівномірно фарбуються прядки.
5
Не використовуйте для фарбування мелірованого волосся фарбу, яка містить перекис водню, волосся від неї тьмяніють і втрачають еластичність. Після фарбування не користуйтеся надто часто гарячими фенами і утюжками для волосся. Для більш грамотного підходу до фарбування мелірованого пасом вам слід відвідати перукарський салон, де вам проведуть лікування волосся і забарвлять ваше волосся, використовуючи щадну фарбу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rSKEHt-6gc0
Зверніть увагу
Дайте волоссю «відпочити» після процедури мелірування кілька тижнів.
Корисна порада
Чи не мийте волосся за добу перед фарбуванням.