Як додати звукову доріжку.

Розвиток нових технологій дало можливість кожному користувачеві комп'ютера дивитися фільми на будь-якій мові і в будь-якому перекладі. Потрібно всього лише поміняти в фільмі звукову доріжку!
Інструкція
1
Слід знати, що фільм з додатковими даними (субтитри і звукова доріжка) може бути записаний як в одному файлі, так і в декількох. Іншими словами, можна записати фільм одним файлом, в якому будуть «вшиті» субтитри і кілька звукових доріжок, а можна записати фільм, що складається з цілої папки з різними файлами, але при цьому не містити ні субтитрів, ні додаткових доріжок.
2
Таким чином, якщо у вас є фільм, що містить «вшитий» закадровий переклад або дубляж, додавши до нього звукову доріжку, ви отримаєте змішаний звук, де один переклад буде накладатися на інший, а це неприпустимо. Тому, перш за все вам потрібен «чистий» файл - фільм з однією оригінальною доріжкою, або з відключається додаткової. Щоб додати додаткову звукову доріжку, помістіть в папку з фільмом файли з іншими звуковими доріжками (тільки звук!) І перейменуйте всі файли одним назвою, залишивши незмінним тільки розширення файлу після крапки. Після цього, запустивши програвач, перетягніть всю папку з фільмом і доріжками в вікно відтворення і запустіть фільм.
3
Якщо ви запустили фільм, приміром, у Windows Media Player, вам потрібно вибрати пункт меню «Відтворення» і перейти на «Аудіо та звукові записи». Тут буде меню, де ви «на ходу» зможете поміняти звукову доріжку. В інших медіапрогравачах ваші дії будуть аналогічними, хіба що пункти меню можуть трохи відрізнятися в назвах.