Як закрити подряпини на кузові. закрити великі подряпини на ваз 2110.

Подряпини на кузові автомобіля завжди псують настрій його власнику, особливо якщо машина нова або взята напрокат. Однак щоб прибрати подряпину, зовсім не обов'язково їхати в автосервіс. Ремонт дрібних кузовних пошкоджень ви можете здійснити самі. Він не вимагає спеціальних знань і специфічних навичок.
Вам знадобиться
  • - поліролі декількох видів;
  • - м'яка тканина.
Інструкція
1
В першу чергу визначте глибину і розмір подряпини. У разі коли є великі ушкодження лакофарбового покриття, кузовну деталь доведеться повністю перефарбовувати. Самостійно підфарбувати так, щоб ремонтний ділянка була непомітним, не вийде. Подкрашивание краще проводити в автосервісі.
2
Якщо на лакофарбовому покритті видна проста подряпина, визначте її глибину. Для цього м'яку тканину для подряпину від бруду. Якщо вона виявиться глибокою (до грунтового шару), для позбавлення від неї придбайте в автомагазині трохи фарби. Природно, колір фарби повинен максимально відповідати кольору подряпаної кузова. Перед підфарбовуванням ізолюйте підфарбовувати ділянку кузова від інших поверхонь авто. Якщо подряпина не надто довга, подкрасьте її зубочисткою - так зручніше.
3
Якщо подряпина виявиться неглибокій і зачіпає тільки верстви лаку або фарби, ефективніше використовувати спеціалізовану поліроль. Залежно від глибини дефекту придбайте мелкоабразівной, среднеабразівних або крупноабразівную поліроль для дрібної, середньої або великої по глибині подряпини відповідно. Не прагніть до дешевизни: купуйте досить дорогу поліроль і з запасом. Як показує досвід, вона може стати в нагоді в майбутньому багато разів.
4
Перед поліруванням кузова ремонтний ділянку ретельно вичистіть, вимийте і висушіть. Полірування проводите згідно інструкції на ємності з поліролью. Під час полірування подбайте про хороше освітлення робочого місця. При поліровці намагайтеся згладити гострі краї подряпини. Глибоку подряпину прибирайте в два етапи: спочатку крупноабразівной поліролью, а потім мелкоабразивной. Крупноабразівная поліроль вимагає обережного поводження - неакуратність може привести до протирання лакофарбового покриття до грунтового шару.
5
Поліролі найчастіше продаються в пасти, але зустрічаються у вигляді рідин або аерозолів. Нанесіть полірувальну пасту на суху м'яку тканину і втирайте пасту в дефект за допомогою рухів уздовж подряпини. Постарайтеся точно визначити момент, коли краю подряпини згладяться. Після цього видаліть залишки використовуваної поліролі та продовжите обробку кузова більш мелкоабразивной. Його слід втирати круговими рухами доти, поки подряпина стане непомітною.
6
У висновку зробіть додатковий захист і потрібний блиск дефектному ділянці за допомогою воскової або полімерної захисної поліролі.
Корисна порада
Дотримуйтесь заходів безпеки при роботі з автомобільної хімією. Працюйте в захисних рукавичках. При попаданні поліролі на шкіру змийте її значною кількістю води з милом.