Як навчитися підписуватися. де навчитися красивої підпису.

Підпис - неповторне поєднання символів, яке належить одній людині. Багаті і грамотні люди використовували підпис з давніх часів. Зараз жодна людина не може уявити свого життя без підпису. Вона потрібна абсолютно у всьому. У деяких вона красива і витончена, а хтось розписуються як курка лапою.
Вам знадобиться
  • - ручка;
  • - блокнот;
  • - зошит.
Інструкція
1
Щоб красива підпис красувалася у вашому паспорті або фігурувала на важливих паперах, подумайте не тільки над її виконанням, а й над її складовими. Зрозуміло, підпис має бути пов'язана з вашими особистими даними: ім'ям, прізвищем та по батькові. Перш ніж навчитися розписуватися, придумайте собі розпис.
2
Для цього візьміть ручку і блокнот. Сядьте за стіл і напишіть повністю ім'я, прізвище та по батькові. Потім випишіть ініціали. Подумайте, як би ви могли обіграти їх в розпису. Використовуйте три великі літери ваших ініціалів або поєднуйте фрагмент прізвища та імені. Ви повинні отримати унікальний набір символів - зробіть вашу розпис неповторною. Підберіть певний нахил для неї, придумайте розчерк (авторський штрих), який буде продовженням останньої букви або символу вашої розпису. Спробуйте кілька варіантів і виберіть той, який сподобається вам більше за інших.
3
Для того щоб навчитися підписуватися, вам потрібно неабияк потренуватися. Візьміть блокнот з ручкою. Напишіть свій розпис на невеликій відстані стільки разів, скільки буде потрібно для отримання ідеальних повторів. Розписуйтеся на полях зошита - ви повинні набити руку і тоді вам буде легко вивести ідеальну розпис.
Зверніть увагу
В Японії роблять спеціальні друку з підписом, які носяться на зв'язці ключей.Многіе вважають, що безграмотні люди використовують як розпису хрестик або галочку.В 1994 році в Росії з'явилося поняття "електронна розпис". Вам видається ключ, що складається з цифр, який знаєте тільки ви. Користуючись цим ключем, ви підписуєте електронні документи, ніж закріплюєте їх справжність.
Корисна порада
Хороша розпис повинна мати складні елементи, щоб її було складно подделать.Пусть ваша розпис містить безліч закорючек.