Як відремонтувати гідравлічний домкрат. Яка рідина для гідравлічного домкрата.

Гідравлічний домкрат, незважаючи на гадану простоту вантажопідйомного механізму, досить складно замінити при виконанні звичайних операцій з підйому і утриманню обладнання. Ознаки того, що домкрат вийшов з ладу: він став «піднімати» різні навантаження з утрудненнями, рівень підйому на висоту значно скоротився, потрібно виробляти більше ходів, щоб встановити в потрібній «точці». Ще один явний ознака поломки домкрата - він відмовляється опускатися вниз.
Інструкція
1
Існує декілька варіантів причин. Можливо, всередині домкрата утворилася іржа, а це - обмежувач опускання механізму в потрібне положення. Є версія, що домкрат гідравлічний автомобільний випробував позамежну навантаження, і це привело до того, що зігнувся шток.
2
У кожному разі розберіть агрегат. Домкрат гідравлічний являє собою циліндр, усередині якого за рахунок гідравлічної рідини переміщається поршень (шток). Вбудований клапан створює тиск в робочому циліндрі. Існує насос, направляючий рідина в циліндр. Швидкість опускання вантажу регулюється отвором, через яке витікає надходить з циліндра рідина. Пристрій гідравлічного домкрата розташовує наявністю різних резьб на штоках, корпусах і в підставах.
3
Далі проведіть наступні заходи. За допомогою ключів розберіть агрегат повністю, відкрутіть елементи кріпильного матеріалу. Витягніть з пристрою спеціальний клапан, підбурюючий масло, і первинний поршень. При більш детальному огляді, навіть не будучи досвідченим фахівцем, перевірте надійність і якість двох прокладок і кульки клапана. У разі їх поганого стану проведіть заміну більш новими зразками. Ретельно зачистите механізм від сторонніх елементів, промийте систему.
4
Якщо розкрили агрегат, то відразу замініть веретенне масло, яке призначене для машин і механізмів промислового обладнання. Залийте більш якісне гідравлічне масло, наприклад, виду Total LHM + або будь-яке інше високого класу. Встановіть нові гумки і зробіть слив старого масла. Щоб це зробити повноцінно і якісно, застосуєте підйомну частину домкрата, переміщаючи його вниз і вгору, що дозволить поршню звільнити всю рідину через відкриті камери.
5
Для зручності зніміть притискуючу пружину. Закрутіть клапан стравлювання масла, завчасно помістивши туди запірний кульку. Піднімайте гідравлічний домкрат вгору і вниз, щоб масло потрапляло в механізм. Зберіть агрегат, встановіть кріплення: штифти і шпильки.