Як позбутися рекламний модуль.

Кожного місяця хакери придумують все нові хитрощі для вимагання грошей через інтернет. Рекламні модулі - один із способів атаки на комп'ютер рядового користувача. Модулі з небажаними картинками загороджують екран, перезапускають комп'ютер і вимагають відправити дороге SMS для «розблокування» комп'ютера.
Інструкція
1
Універсальний спосіб видалення рекламного модуля полягає в редагуванні системного файлу "hosts" .Зайдіте в папку C:/Windows/System32/Drivers/etc і знайдіть там файл "hosts", який потрібно відкрити за допомогою стандартної програми «Блокнот» . Ви зможете побачити в файлі документа рядка з адресами веб-сайтів. Виділіть всі ці адреси мишкою, натисніть правою кнопкою і виберіть «вирізати». Після чого збережіть файл і закрийте. В Windows Vista і Windows 7 файл "hosts" потрібно запускати з-під облікового запису адміністратора або з дозволом всіх прав, інакше зберегти зміни у файлі буде неможливо. Після виконаної операції перезавантажте компьютер.Еслі рекламний інформер не зник, значить, він атакував веб-браузер. Найчастіше атакуются браузери Internet Explorer, Opera і Mozilla Firefox.
2
Видаляємо рекламний модуль в Internet Explorer: Виберіть меню IE «Управління надбудовами», пройдіть у «Включення і відключення надбудов». Перед вами відкриється вікно зі списком всіх підключених до браузеру DLL-бібліотек. Вимкніть всі активні бібліотеки, натисніть «ОК» і вийдіть з браузера, після чого знову запустіть його. Рекламного модуля більше не буде.
3
Видаляємо рекламний модуль в Opera: У верхньому меню браузера виберіть «Інструменти», потім «Настройки». У вікні, натисніть «Налаштування Javascript», відкриється ще вікно, в якому потрібно знайти «Папка користувальницьких файлів Javascript». Там ви побачите адресу виду C: \ WINDOWS \ uscripts або подібний. Запам'ятовуєте цю адресу і видаляєте запис, і тиснете «ОК». Після проходите за адресою в папку, яку ви запам'ятали, і видаляєте в ній всі файли, назва яких закінчується на ".js".
4
Видаляємо рекламний модуль в Mozilla Firefox: Потрібно пройти у вкладку «Інструменти» - «Додатки», і потім в «Розширення». Намагаючись здатися користувачеві важливим доповненням, відключіть підозріле доповнення типу "Video Recorder". Щоразу відключайте тільки по одному доповненню, закривайте і відкривайте браузер. Якщо банер не зник, значить, потрібно спробувати відключити інше доповнення, поки не доберетеся до псевдофайла з рекламним модулем. Як тільки ви знайдете рекламний модуль, його можна буде видалити назовсім.
Зверніть увагу
Ніколи не відсилайте SMS на номери шахраїв, зазвичай такі SMS стоять 500-600 рублів. Після списання грошей з рахунку мобільного, рекламний модуль зазвичай нікуди не пропадає.
Корисна порада
Якщо видалити рекламний модуль жодним із способів не вдалося, скачайте з інтернету безкоштовну програму "AVG Anti-virus Free Edition", яка дозволяє видаляти рекламні блоки з браузерів і інтерфейсів Windows.