Як відключити центральний замок.

Більшість сучасних автомобілів оснащено за останнім словом техніки і має високоінтелектуальну систему безпеки, яка перешкоджає проникненню в ваш автомобіль сторонніх людей і грабіжників. Центральний замок є основною ланкою цієї системи. Від його стабільної роботи залежить цілісність усіх компонентів і деталей вашого авто.
Інструкція
1
Бувають ситуації, коли необхідно відключити центральний замок з метою його ремонту або просто для перевірки системи безпеки вашої машини. Не відключайте замок просто так, адже цим можуть скористатися грабіжники чи злодії.
2
Щоб відключити центральний замок, при заведеному двигуні натисніть на п'ять секунд на кнопку відкриття дверей, далі повинен прозвучати звуковий сигнал. Це означає, що замок відключився. У деяких автомобілях управління центральним замком здійснюється програмно. Щоб відключити його, зайдіть у налаштування сигналізації і знайдіть там пункт меню "Відключити центральний замок".
3
Якщо у вас не вийшло це зробити, зверніться за допомогою до фахівців, які встановлювали вам сигналізацію на автомобіль і знають, яким чином відключити замок. Для цього зателефонуйте в компанію, яка надає подібні послуги, викличте людини, яка вам допоможе вирішити дану проблему. Також можна отримати професійну консультацію по телефону, після якої ви точно будете знати, як відключити центральний замок у вашій моделі автомобіля.
4
Як правило, схема центрального замка безпосередньо залежить від схеми всій сигналізації. Тобто ви не зможете інтегрувати замок з іншої моделі автомобіля без переробки схеми сигналізації. Така система забезпечує належний рівень безпеки для салону вашого авто та його вмісту. А значить зловмисники не зможуть проникнути в салон за допомогою ключа від такої ж моделі. Довіряйте установку і обслуговування сигналізації перевіреним фірмам, які за довгі роки роботи завоювали хорошу репутацію. Досвідчені фахівці знають багато технічних прийомів і способів, які дозволять захистити ваш автомобіль від викрадення та пограбування.
5
Слідкуйте за функціональним станом всіх складових частин автомобіля. У разі виникнення неполадок і поломок оперативно вирішуйте проблему, звернувшись в автомайстерню або довколишнє СТО. Коректна робота центрального замку, як і всієї системи безпеки, вкрай важлива для захисту автомобіля від несанкціонованого проникнення.