Як включити апаратне декодування.

Відеозаписи у високій якості (HD-відео) пред'являють чималі вимоги до потужності комп'ютера. І якщо цієї потужності, в першу чергу частоти центрального процесора, недостатньо, відео буде відтворюватися ривками. Звичайно, це не сподобається любителям якісного перегляду фільмів. Вирішити проблему можна шляхом прискорення виведення відео за допомогою відеокарти, головне - правильно все налаштувати.
Інструкція
1
Підготуйте програмну частину вашого комп'ютера до апаратного декодированию відео. Будь-який фільм або відеоролик на комп'ютері - це потік аудіоданих і зображення, стиснений за допомогою програмного механізму, званого енкодером. Коли запускається файл з відео, програма-плеєр за допомогою програми-кодека розшифровує і «розтискає» зображення. Ось цей процес і забирає більшу частину потужності процесора. Більш-менш сучасні відеокарти вміють перекладати ці обчислення на себе.
2
Скачайте і встановіть з офіційного сайту Microsoft програмний комплекс Framework (в останній версії) і свіжу версію бібліотек DirectX. Оновлення драйверів вашої відеокарти - розробники постійно удосконалюють підтримку декодування для своїх продуктів.
3
Видаліть всі кодеки з системи. Переважний варіант - заново перевстановити Windows.
4
Встановіть K-lite Codec Pack і входить до його комплект плеєр Media Player Classic - Home Cinema. Якщо ви не плануєте перегляд ліцензійних офіційних Blue-ray дисків на комп'ютері, цього плеєра вам буде достатньо.
5
Програмою Media Player Classic запустите файл високої чіткості, який ви хочете подивитися. Відкрийте меню «Вид/View», виберіть «Параметри/Options». Відкриється вікно налаштувань, в якому натисніть на пункт «Висновок/Output». У правій частині вікна з'являться налаштування виводу картинки DirectShow - виберіть один з пунктів, озаглавлених EVR. Підтвердіть натисканням кнопки «Застосувати», а потім «ОК». Вікно налаштувань плеєра закриється, а зміни будуть збережені.
6
Розпочніть відтворення відео. У нижній частині вікна в рядку статусу з'явиться повідомлення Playing [DXVA] - це означає, що режим апаратного декодування активований. Якщо у вас немає цього рядка, натисніть клавіші Ctrl і 5 одночасно. Іноді буває необхідно спочатку перезапустити плеєр.
7
Якщо ж збираєтеся дивитися саме фірмові диски з HD-відео, тоді встановіть Cyberlink PowerDVD Ultra. Цей плеєр має вбудовану підтримку апаратного декодування, яка включається автоматично. Один мінус - він платний, але в порівнянні з вартістю Blue-ray дисків, його ціна дуже скромна.