Як додати обліковий запис.

Якщо комп'ютером користується не одна людина, має сенс обмежити доступ до особистих файлів кожного користувача. Таким чином, можна не тільки приховати особисті дані, а й спокійно зберігати введені паролі на регулярно відвідуваних сайтах.
Інструкція
1
Кілька облікових записів на одному комп'ютері також дають можливість кожному користувачеві оформити свій робочий стіл у відповідності зі своїм смаком, зробити власні настройки роботи різних пристроїв і программ.Чтоби додати новий обліковий запис, перейдіть в меню «Пуск», що знаходиться в лівому нижньому куті екрану. Далі слід вибрати розділ «Панель управління» і вибрати «Облікові записи користувачів».
2
Саме тут можна додати новий обліковий запис, видалити існуючу, задати пароль до облікового запису, змінити або видалити його. Вибирайте «Створення облікового запису».
3
Вам буде запропоновано ввести ім'я нового облікового запису і вибрати її тип - адміністратор або користувач з обмеженими правами. Вибравши найперше, користувач нового облікового запису отримає необмежені права і свободу дій у роботі з комп'ютером. Якщо ви створите обмежену запис, користувач не зможе встановлювати самостійно програми і отримає ще деякі обмеження. Створивши запис, ви можете її налаштувати, вибравши картинку користувача і пароль, змінити права доступу і т.п.