Як змусити інтернет працювати швидше. Як зробити так щоб інтернет працював швидше на windows 7.

Іноді швидкість інтернет-з'єднання, яку видно в статистиці, залишає бажати кращого. У цьому випадку неможливо дивитися відео, слухати аудіо, грати в ігри-онлайн. Від чого ж залежить швидкість інтернету?
Інструкція
1
Встановіть одну з програм, які дозволяють стискати трафік, посилювати швидкість завантаження сторінок і ховати рекламу. До них відносять такі: Proxomitron, CProxy, ETraffic. Стискання трафіку можливо від 40% до 80% від загального потоку. Дані програми дуже корисні тим, хто оплачує доступ в інтернет за певним лімітом (ADSL, EDGE, GPRS і т.д.) і користувачам інтернету низької. Крім стиснення трафіку (https, http,) ці програми мають багатьма додатковим можливостями: блокуванням банерів великих розмірів та інтерактивних роликів Flash, зміною якості зображень (png, gif, jpg), надсильним фільтром реклами - парсером сторінок зі знищенням реклами, прискоренням завантаження сторінок. Ці програми підтримуються багатьма браузерами (Opera, Internet Explorer і т.д) і будь-якими видами інтернет з'єднань.
2
Скористайтеся утилітою SG TCP Optimizer. У налаштуваннях програми поставте повзунок на максимальну швидкість інтернету.
3
У налаштуваннях інтернет з'єднання поставте галочку, щоб користуватися Proxy.
4
Користуйтеся браузерами, які прискорюють веб-серфінг. Приміром, на браузері Maxthon відмінно завантажуються всі ролики YouTube. Браузер SlimBrowser відрізняється високою швидкістю роботи. Wyzo відмінно справляється з обробкою відео і мультимедіа. До того ж з нього можна завантажувати файли без установки додатків за допомогою протоколу BitTorrent.
5
Змініть настройки браузера певним способом. Тобто вимкніть обробку скриптів. Це дозволяє блокувати Silverlight, Java, JavaScript, а так же захистити комп'ютер і прискорити відображення сайтів.
6
Користуйтеся плагінами. Наприклад, в браузері Firefox плагін CustomizeGoogle зможе налаштувати стартову сторінку Google, яка блокує cookies і робить пошуковик безпечним і більш швидким. А Плагін List.it в цьому ж браузері зберігає нотатки про сайтах. Плагіни, що скорочують час завантаження сторінок є і в інших браузерах.Воспользуйтесь одним або декількома рекомендованими тут способами. Цим ви зможете значно удосконалити інтернет з'єднання і заощадити при цьому свій час і гроші.
Зверніть увагу
Поміняйте настройки брандмауера. Щоб менше програм використовували смугу пропускання. Це активізує інтернет.
Корисна порада
Якщо на різних комп'ютерах використовуються кілька браузерів, то сервіс Xmarks синхронізує всі закладки. Цей сервіс працює в середовищі Mac, Windows і Linux.