Як записати два dvd фільму на один dvd.

Іноді виникає необхідність записати кілька фільмів на один чистий DVD-диск. Це можна зробити самостійно, скориставшись спеціальним програмним забезпеченням.
Вам знадобиться
  • - чистий DVD-диск
Інструкція
1
Придбайте в спеціалізованому магазині ліцензійну програму Nero Burning ROM v 8.0.0.435 або Alcohol 120% v 6.9.0.12. Встановіть цей додаток на ваш персональний комп'ютер. З офіційного сайту компанії-виробника скачайте файл з оновленими базами даних. Встановіть їх в автоматичному режимі. Виконайте перезавантаження операційної системи, щоб всі зміни вступили в силу.
2
Зайдіть в «Пуск» - «Всі програми». Відкрийте вкладку Nero і запустіть програму Nero Burning ROM. Перед вами відкриється діалогове вікно. Встановіть «прапорець» поруч з написом «почати мультисесійні диск». У лівій частині меню виберіть формат запису DVD-Video або DVD-ROM (ISO). Натисніть кнопку «Почати». У новому вікні необхідно вказати ім'я майбутнього диску з фільмами.
3
У нижній правій частині зі списку виберіть функцію DVD9 (8152 Mb). Це і дозволить вам записати два фільми на один диск. Натисніть посилання «Правка». У списку натисніть на кнопку «Додати файли ...». Вкажіть точний шлях до місцезнаходження фільмів (попередньо перемістіть їх в одну папку, щоб уникнути плутанини і виникнення складнощів пошуку). Натисніть «Додати». На імпровізованій шкалі розміру даних ви побачите, скільки займуть місця два фільми.
4
Натисніть кнопку «Далі». Перед вами з'явиться вікно з функцією створення меню диска. Ви можете вибрати готовий шаблон або завантажити власний. Вкажіть кількість розділів, на які ви хочете розбити фільми, або вкажіть часові проміжки бажаних епізодів.
5
Далі клікніть по посиланню «Почати запис». «Прожиг» диска може зайняти кілька десятків хвилин. Ні в якому разі не вимикайте комп'ютер до завершення даної операції.
6
Після завершення запису необхідних фільмів на DVD-диск встановіть «прапорець» поруч з написом «перевірити на наявність помилок».