Як поміняти іконку диска. Як встановити сторонні іконки для жорсткого диска в windows xp.

Іноді звичний вигляд операційної системи починає набивати оскому, що мотивує хоча б до косметичних змін. Наприклад, до зміни іконок логічних дисків. У Windows XP і Windows 7 це можна зробити без допомоги сторонніх програм.
Інструкція
1
В Windows XP клікніть правою кнопкою по іконі диска і в меню натисніть самий нижній пункт - «Властивості». Виберіть вкладку «Ярлик» і клацніть кнопку «Змінити значок». З'явиться нове вікно, в якому вам буде запропоновано поміняти іконку.
2
Далі ви можете вчинити по-різному. По-перше, вибрати якусь іконку з уже запропонованих. По-друге, завантажити нову іконку з мережі, а потім вибрати її за допомогою кнопки «Огляд». По-третє, написати% SystemRoot% \ system32 \ SHELL32.dll в рядку пошуку, яка знаходиться зліва від кнопки «Огляд». Це шлях до значного списку вже наявних в системі іконок. Вам буде з чого вибрати. Майте на увазі, що більшість іконок зберігається в файлах саме такого типу (електронні dll-бібліотеки), тому є сенс пошукати ще. Закінчивши, натисніть ОК, а в наступному вікні «Застосувати» і знову ОК.
3
У Windows 7 попередньо знайдіть іконку, якою ви будете замінювати стандартне зображення (обов'язково з роздільною здатністю .ico). Відкрийте програму «Блокнот». Це можна зробити двома способами. Перший - натисніть на "Пуск" в панелі завдань, потім «Усі програми»> «Стандартні»> «Блокнот». Другий - знову ж натисніть «Пуск» і в діалоговому вікні введіть «блокнот» або «notepad». Відповідно, результатом пошукової видачі буде програма «Блокнот».
4
Щоб відкрити програму, клацніть по її іконці лівою кнопкою миші. Введіть наступний текст: [autorun], а в наступному рядку - ICON = Назва іконкі.ico. Відповідно, замість тексту «Назва іконки» впишіть ім'я підготовленого раніше файлу. Натисніть пункт меню «Файл»> «Зберегти як», у полі «Ім'я файлу» впишіть autorun.inf і натисніть «Зберегти». Скопіюйте іконку і autorun.inf в корінь диска, зображення якого ви хочете поміняти. Перезавантажте комп'ютер і насолоджуйтеся новою картинкою.