Як видалити гру з комп'ютера.

Напевно кожен з нас стикався з необхідністю видаляти раніше встановлені програми та ігри. Це необхідно не тільки для очищення диска від невикористовуваних додатків, але і для коректної роботи операційної системи.
Інструкція
1
Видалити будь-яку гру, не складе ніяких труднощів. Достатньо знати, як вона називається і порядок дій при видаленні будь-якого встановленого додатка. Перш за все, слід пам'ятати головне правило - не можна видалити просто папку гри з жорсткого диска комп'ютера. В цьому випадку службові файли все одно залишаться в системі і можуть викликати серйозні сбоі.Чтоби правильно видалити гру, перейдіть в меню «Пуск» і зайдіть в «Панель управління».
2
Тут увійдіть в розділ «Установка та видалення програм», в списку знайдіть гру, яку потрібно видалити, клацніть на ній і натисніть кнопку «Видалити». З'явиться майстер установки і видалення програм і зробить всі необхідні дії.
3
Якщо система видає помилку, не бажаючи обробляти ваш запит на видалення гри, слід скористатися спеціальними програмами для видалення додатків. Як наприклад, Add/Remove Plus !, Uninstall Tool, TuneUp utilities та ін.