Як перенести гру з одного комп'ютера на інший. перенос гри з компа на комп.

Передача програмного забезпечення з одного комп'ютера на інший може завдати чимало клопоту, і комп'ютерні ігри тут не виняток. На щастя, є такі програми, як PickMeApp, які в ряді випадків допомагають вирішити цю проблему.
Вам знадобиться
  • - програма PickMeApp.
Інструкція
1
Перейдіть по посиланню, яка вказана в самому кінці статті. Заповніть поля Username, E-mail address, First name і Last name. Натисніть на кнопку Register and Download і скачайте дистрибутив програми PickMeApp. Встановіть і відкрийте її.
2
У лівому вікні утиліти знаходиться список встановлених на вашому комп'ютері програм (у тому числі і комп'ютерних ігор). Виберіть потрібну, поставивши зліва від її імені галочку. Біля назви обраної гри з'являться три кнопки: Capture, Repair та Uninstall. Щоб почати процес упаковки програми, натисніть на Capture. Ця кнопка також є в центрі програми, між двома основними вікнами. Її іконка зображена у вигляді стандартної Windows-папки, на яку спрямована зелена стрілочка. Крім того, команду початку упаковки можна активувати, натиснувши на гарячі клавіші Ctrl + C.
3
Внизу з'явиться смуга, в якій відображається процес упаковки комп'ютерної гри. Зверніть увагу на три кнопки, які знаходяться вище цієї шпальти: Pause processing task queue призупиняє процес (повторне натискання на цю кнопку відновлює процес), Stop processing task queue зупиняє повністю, а Skip processing current task пропускає поточну упаковку і переключається на наступну в черзі. Після упаковки в правій частині вікна з'явиться упакована гра. Вам буде недоступна кнопка Install, тому на цьому комп'ютері ця гра вже є.
4
Перейдіть в папку з програмою PickMeApp і знайдіть там директорію TAPPS. Відкрийте її. Всередині буде файл з розширенням .tap і назвою упакованої гри.
5
Скопіюйте папку з програмою PickMeApp на зовнішній носій, а потім і на інший комп'ютер, неважливо в яке місце. Запустіть програму, в правому вікні виберіть комп'ютерну гру і натисніть кнопку Install (як бачите, тепер вона активна). Гра встановиться рівно в те місце, в якому вона перебувала на колишньому комп'ютері.