Як розібрати запальничку. обслуговування запальнички zippo.

Фірмова запальничка Zippo відрізняється практичністю, надійністю і довговічністю. Але якою б непогрішною не була її репутація, все ж час від часу запальничка відмовляє. Виходять з ладу деякі деталі, зношуються кремінь і гніт, закінчується паливо. Для ремонту або профілактичного обслуговування запальничку необхідно розібрати. Справа це нескладне, хоч і потребує певної вправності.
Вам знадобиться
  • - пінцет;
Інструкція
1
Визначте, для якої мети ви виробляєте розбірку запальнички. Від відповіді на це питання буде залежати послідовність дій і порядок розбирання. Зазвичай розбирання виробляється для заправки запальнички паливом, для зміни износившегося кременю, заміни вигорілого гнота, а нерідко просто з властивого нам природного цікавості.
2
Візьміть запальничку в руки і вийміть вставку запальнички з декоративного корпусу. Відкладіть корпус в сторону, найближчим часом він вам не знадобиться.
3
Переверніть вставку догори дном. Ви побачите повстяну підкладку. Підніміть прокладку і розгляньте наповнювач запальнички. Якщо перед вами стоїть завдання заправити пристрій, просочіть наповнювач спеціальним паливом з флакона, просунувши носик флакона під повстяну прокладку.
4
Якщо ваша задача полягає в тому, щоб замінити зносився кремінь, спочатку відкрутіть гвинт. Витягніть фіксатор, що має форму пружинки. Переконайтеся, що всередині гнізда ніщо не застрягло. Візьміть заздалегідь приготований новий кремінь і вставте на призначене для нього місце. При виконанні описаної процедури витягувати з запальнички прокладку з повсті і наповнювач не потрібно.
5
Для заміни гнота розберіть запальничку повністю. Відкрутіть гвинт з пружиною (гвинт притискає прокладку з повсті). Вийміть за допомогою пінцета наповнювач і висмикніть гніт. Він прокладений в наповнювачі у вигляді своєрідної «змійки». Візьміть новий гніт і вставте його в запальничку. Тепер витягніть новий гніт із зворотного боку пінцетом. Встановіть гніт на необхідну довжину, при необхідності подрежьте його кінчик.
6
Поверніть на місце наповнювач, акуратно прокладаючи при цьому гніт «змійкою». Вставте кремінь на своє місце і зафіксуйте його. Вставте запальничку в декоративний корпус. Запальничка готова до подальшого використання.