Як відкрити капот на Ніссан.

Ніссан - дуже зручний і надійний автомобіль, який, однак, не позбавлений недоліків. Навіть якщо ви ретельно стежите за станом автомобіля, ви не можете контролювати всі процеси, що відбуваються всередині машини. Знос деталей призводить до не вельми небезпечних, але небажаних ситуацій. Однією з таких ситуацій є пошкодження троса, яке призводить до неможливості відкрити капот Ниссан.
Інструкція
1
Причин для виникнення такої неполадки може бути багато. Серед них такі: - розтягнення троса у зв'язку з довгим і частим використанням; - розрив троса; - замерзання замка капота; - зіскакуванню петлі троса з важеля.
2
Всі причини усуваються як в сервісному центрі "Ніссан", так і власними зусиллями. Але перш ніж починати якісь дії, обов'язково розберіться в механізмі роботи автомобіля. Якщо ви впевнені, що досить його знаєте, можете починати оперативні дії.
3
Почнемо з найпростішої проблеми - замерзання замка. Відігрійте замок за допомогою фена або гарячої води. Другий метод більш ефективний, але може призвести до небажаних наслідків псування фарбування. Після закінчення водної процедури позбудьтеся від залишилася вологи, оскільки замок може замерзнути ще більше.
4
Якщо причина в розтягуванні троса, застосуйте винахідливість. Основною ідеєю тут є те, що необхідно потягнути за трос, щоб засувка на замку сама відпустила капот. Для цього потягніть за трос, попередньо відкрутивши в слоні автомобіля ручку. Пам'ятайте, що трос і ручка пов'язані безпосередньо. Можете також змайструвати гачок з підручних засобів і зачепити з його допомогою трос через отвори в радіаторної сітці автомобіля.
5
Найскладніша в плані вирішення проблема - розрив троса. Тут ваше рішення залежить від будови конкретного автомобіля. Спробуйте використовувати викрутку, яку просуньте в радіаторну решітку і натисніть нею на важіль замка. Якщо не виходить, за допомогою тієї ж викрутки просто зніміть радіаторну сітку. Після цього просуньте під капот руку і відкрийте його зсередини. У кожному разі, таку поломку краще виправити, а не їздити з нею постійно. Ніссан "Кашкай", капот якого сконструйований відмінно від інших машин марки Ніссан, може зажадати інший інструкції для відкриття капота.