Як побудувати ковчег.

Коли всі таблоїди вкотре заговорили про кінець світу, люди почали згадувати про різні способи порятунку і, звичайно ж, не забули і Ноїв ковчег. Як же побудувати судно, яке врятує пасажирів від апокаліпсису?!
Вам знадобиться
  • - кипарис;
  • - смола;
  • - четверо чоловіків.
Інструкція
1
За інструкціями Бога Ной побудував свій корабель з дерева гофер - це назва зустрічається в Біблії тільки один раз. За деякими припущеннями це слово походить від слова «кофер» - смола. Значить, якесь дерево, з якого був побудований ковчег, було просякнуте смолой.В середземноморському регіоні в той час, та й багато пізніше, в кораблебудування був найбільш популярний кипарис. Він прекрасно пручається гниття і вологи.
2
Розміри ковчега Ноя теж повідомив Бог - 300 кубітів в довжину, 30 у висоту, 50 в ширину. Ковчег будувався триповерховим - у нього було дві додаткових палуби. Але вся справа в тому, що кубіти мали різний розмір у древніх єгиптян і шумерів. За єгипетськими мірками ковчег був таких розмірів - 129х21.5х12.9. За шумерським ж - 155.2х25.9х15.5.Для того часу це просто неймовірні, не вкладаються в голові розміри.
3
Внутрішній об'єм ковчега за підрахунками міг досягати 40 тисяч кубічних метрів - ця цифра дуже схожа на обсяг водотоннажності «Титаніка», ось таких колосальних розмірів і був ковчег. Дві додаткових палуби надавали міцність конструкції корабля.Соотношеніе довжини і висоти ковчега було ідеальним для стійкості - шість до одного, що використовується при кораблебудуванні і досі.
4
Часто художники зображують ковчег свого роду величезною човном з відкритою палубою, що абсолютно абсурдно, враховуючи дощ, який лив сорок днів. Іудейські тексти описують ковчег словом «тебах», що означає коробка, і представляють його як човен з поставленим в неї будинком. У Біблії сказано, що корабель мав вікно в даху діаметром близько полуметра.По Біблії ковчег будували всього четверо чоловіків, але на малюнках дуже часто зображують багато більше будівельників.
5
За час плавання ковчега, судячи з підрахунками, на судні повинно було з'явитися безліч тварин - 150 днів мандрівок, а у багатьох тварин вагітність триває набагато менше! Так що вирішуйте швидше, кого ви візьмете на борт свого ковчега, поки ще є час!