Як скопіювати з камери в комп'ютер.

Процес копіювання фотографій і відео на комп'ютер однаковий практично для всі моделей камер. Вам буде потрібно USB шнур, камера і безпосередньо сам комп'ютер, а також, можливо, драйвери до камери. Сама процедура нічого складного із себе не представляє.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - камера;
  • - usb шнур;
  • - драйвер.
Інструкція
1
Переконайтеся, що на комп'ютері стоять відповідні драйвери. Диск з ними йде в комплекті з камерою. Вставте його в комп'ютер і дотримуйтесь інструкції по установці. Визначити, чи варті драйвери, дуже просто: підключіть камеру до комп'ютера за допомогою USB шнура. Зазвичай для камер існує єдиний формат роз'єму, купити шнур не важко в будь-якому магазині з відповідною технікою. Після того, як камера підключена (у включеному стані), перевірте, чи розпізнає її комп'ютер. Якщо ні - то, швидше за все, драйвери не встановлені.
2
Якщо комп'ютер видає діалогове вікно, то він бачить камеру. У діалоговому вікні знайдіть пункт "Відкрити". З'явиться список файлів - це відео і фотографії, зроблені на камеру. Тепер всі дії аналогічні копіюванню з одного диска в комп'ютері на інший. Щоб бачити, які саме фотографії ви копіюєте, натисніть правою клавішею миші в папці з файлами камери. Виберіть "Обзор", потім "Іконки" або "Збільшені іконки".
3
Виділіть файли. Щоб виділити відразу весь вміст, натисніть і утримуйте CTRL і одночасно тягніть мишу з верхнього кута папки вниз, попередньо натиснувши на її ліву клавішу. Коли файли виділені, натисніть на праву клавішу миші. Виберіть "Копіювати". Тепер створіть папку на комп'ютері, в якій ви б хотіли зберегти фотографії або відео. Зайдіть в цю папку. Натисніть праву клавішу миші на порожньому місці в папці та натисніть "Вставити". Файли благополучно скопируются.
4
Врахуйте, що час копіювання може бути досить тривалим, але для коректної роботи файлів переривати його не рекомендується. Крім того, постарайтеся підключати до комп'ютера камеру з достатньою кількістю зарядки, щоб вона не вимкнулася посеред процесу. Якщо комп'ютер вперто не розпізнає камеру - спробуйте увіткнути шнур в інший USB гніздо на комп'ютері.