Як записувати за допомогою неро.

Популярну програму Nero Burning Rom вже довгий час застосовують для запису дисків багато користувачів. Володіючи широкими можливостями, Nero дозволяє записувати диски найрізноманітніших форматів.
Інструкція
1
Щоб записати диск, використовуючи Nero, запустіть програму, і натисніть «Новий проект». Залежно від того, який диск ви хочете записати - СD або DVD - виберіть відповідний розділ. Далі слід визначитися з потрібним варіантом записи. Їх може бути дуже багато, але найчастіше для запису використовують наступні: DVD VIDEO - якщо вам потрібно записати DVD-диск з відео, і у вас є копія папки з вмістом DVD-діска.DVD ROM - якщо вам потрібно записати DVD-диск з вашими даними (програми, папки, файли). Цей варіант також підійде для запису будь-яких типів файлів для відтворення за допомогою компьютера.Copy DVD (копіювання DVD) - якщо вам потрібно скопіювати DVD-диск із підключеного додаткового дисковода з DVD-діском.CD ROM - якщо вам потрібно записати диск з вмістом будь-якого типу файлів для відтворення на компьютере.AUDIO CD - якщо вам потрібно записати аудіо диск (тривалістю не більше 80 хв) для відтворення на всіх типах CD-програвачах.
2
Вибравши потрібний варіант, натискайте кнопку «Новий» (New). Перед вами відкриється вікно, поділене на дві частини. У лівій буде вміст вашого диска (поки ще порожнього), в правому - вміст вашого комп'ютера. Виберіть файли для запису і перетягніть їх в ліве вікно. Переконайтеся, що індикатор допустимого розміру диска (у нижній частині вікна), не змінився з зеленого на червоний. Якщо ви перевищили максимально можливий розмір для запису на диск, видаліть зайві файли і папкі.Теперь натисніть на кнопку «Запис» («Прожиг» або «Burn»). Ваш диск буде записаний.