Як перезавантажити смартфон. від чого перезавантажуються смартфони.

Примусова перезавантаження смартфона потрібно іноді для завершення установки програми або оновлення версії операційної системи. Команда перезавантаження буде відрізнятися для різних виробників мобільних гаджетів.
Вам знадобиться
  • - смартфон.
Інструкція
1
Перезавантажте ваш смартфон, якщо телефон не реагує ні на які натиснення клавіш, а також якщо виявлена неправильна робота якої-небудь програми. Щоб виконати перезавантаження, натисніть і утримуйте кнопку скидання дзвінка, або виключення живлення протягом трьох секунд.
2
На меню з варіантами дій на екрані виберіть команду «Вимкнути». Далі підтвердіть вимикання натисканням на кнопку «Ок». Потім знову натисніть на кнопку скидання дзвінка, або на кнопку виключення живлення, для того, щоб перезавантажити телефон. Якщо смартфон не відповідає на натиснення клавіш, відкрийте задню кришку, витягніть на три секунди акумулятор, поставте його назад і включіть смартфон.
3
Використовуйте спеціальні коди для виконання різних дій зі смартфоном, якщо вам потрібно перезавантажити смартфон Nokia. Наберіть на смартфоні команду * 3370 #, ця команда дозволить перезавантажити смартфон, а також збільшити якість звуку на смартфоні. Якщо телефон не реагує на команди, спробуйте вийняти/вставити батарею і включити смартфон. Також для смартфонів даної марки підійде програма NeoReboot 1.00, що дозволяє перезавантажити смартфон натисканням по іконці програми. Завантажити програму можна тут http://noookia.ru/zw/r.php? S = aHR0cDovL2ZpbGVzLW5va2lhLnJ1L2dldGZpbGUucGh ....
4
Виконайте жорстку перезавантаження смартфона (Hard Reset) моделі i-MATE SmartFlip. Для цього виконайте команду «Пуск», виберіть меню «Додатково», далі пункт «Стандартні». Виберіть команду «Очистити сховище», в який з'явився поле введення введіть код 1234, підтвердіть виконання натисканням кнопки «Так». Апарат повинен вимкнутися, далі почнеться завантаження з налаштуваннями за замовчуванням.
5
Для апаратного виконання hard reset вимкніть смартфон, натисніть і тримайте натиснутими обидві «софт-клавіші», натисніть кнопку завершення виклику. Після появи повідомлення про відновлення стандартних налаштувань, натисніть 0, далі буде проведена завантаження налаштувань за замовчуванням.