Як зробити банти на машину. Бант на машину своїми руками.

Традиція прикрашати весільний кортеж стрічками і бантами зародилася в Європі. В давні часи наречену до церкви супроводжувала група хлопчиків з так званими невестіни бантами на рукавах, які вважалися за переказами запорукою щасливого шлюбу і оберегом від підступів темних сил.
Вам знадобиться
  • капронові стрічки, голка з ниткою, моток гуми
Інструкція
1
Сьогодні агентства, що займаються наданням весільних послуг, готові запропонувати саме вишукане оформлення автомобілів весільного кортежу. Але якщо ви володієте добрим смаком, багатою фантазією і відповідними навичками, цілком реально прикрасити машину своїми руками. Банти в даному випадку будуть витонченим доповненням до інших весільним автомобільним аксесуарам - кільцям, стрічкам , кулькам і квітам. Для виготовлення бантів вам будуть потрібні капронові стрічки, голка з ниткою, моток гуми, праска і швейна машинка.
2
Спочатку відріжте 10 см стрічки, складіть її навпіл краями з каймою один до одного і пропрасуйте. Потім за допомогою нитки та голки прошийте стрічечку посередині. Зробіть зборки, зшийте їх міцніше і в результаті отримаєте красивий бантик. Природно, для бантів великих розмірів будуть потрібні відповідні стрічки.
3
Банти слід пришивати на стрічки з відступом від країв приблизно на 20 см з розрахунком, що краї стрічки будуть кріпитися під основу автомобіля. Дуже витончено виглядають банти на дзеркалах заднього виду. Пишним доповненням святкового оздоблення стануть банти на ручках і бічних стеклах автомобілів супроводу.
4
Великими бантами з квітами, як правило, прикрашаються радіаторні решітки. Дуже важливо правильно поєднувати кольори. На машинах темного кольору ефектно виглядають банти світлих відтінків за рахунок гри контрастів. Білий колір бантів і стрічок надає всій процесії святкову урочистість. Крім білого кольору на весільних урочистостях часто зустрічаються ніжно-бузковий, червоний, фісташка, бірюзовий і інші тони пастельних відтінків.
5
Ось лише кілька варіантів використання бантів для прикраси весільних автомобілів: великий білий бант з червоною трояндою в центрі на багажнику; бант з білими ліліями і трояндами на капоті; крупний бант із золотистої тканини на капоті головної машини; схожий бант на капоті машини нареченої і т.д.