Як підключити колонки до ноутбука. Як налаштувати колонки на ноут.

  •  Підключивши до ноутбука навіть найпростіші колонки, ви отримаєте більш гучний звук. Це особливо актуально при перегляді фільмів, записаних з низькою якістю звукової дорожкі.К ноутбука можна підключити будь-які колонки - великі і маленькі, систему 2.0, 2.1, 5.1, 7.1 і т.д. Для цього потрібно підключити кабель зі штекером 3,5 мм в роз'єм входу навушників на ноутбуці. Такий роз'єм в більшості випадків позначений малюнком навушників.
  •  Отже, встановіть колонки поруч з комп'ютером. Тепер огляньте дроти, які виходять ззаду одного з блоків колонок. Вам потрібні два дроти: харчування та звукової кабель. Кабель живлення може бути як з виделкою для розетки 220в, так і з USB коннектором (якщо колонки невеликі). Звуковий кабель матиме штекер 3,5мм (як в звичайних навушниках).
  •  Тепер підключіть кабель живлення в розетку 220в (або в роз'єм USB на ноутбуці), а звуковий кабель в роз'єм для навушників на ноутбуці. Можна включати колонки, регулювати звук на потрібну гучність і насолоджуватися звуком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ejLJoB_T8n8