Як скласти титульний лист.

«Обличчя» будь-якої роботи є титульний лист. Неважливо, реферат це, курсова робота або науковий трактат. Складати титульний лист потрібно таким чином, щоб з першого погляду на нього було зрозуміло, про що піде мова в роботі. При оформленні важливо не перестаратися, щоб титульний лист не зіпсував враження. Як же правильно скласти титульний лист?
Інструкція
1
Застосуйте комплексний підхід. Це значить, що ви повинні звернути увагу не на якийсь один конкретний елемент титульного аркуша, а на все его зміст в цілому. Цей підхід однозначно дає гарантію, що ви зможете грамотно скласти титульний лист.
2
Вкажіть у верхній частині аркуша найменування вашого навчального закладу або організації. Абревіатури допускаються, хоча краще писати повністю. У середній частині аркуша розмістіть всі дані, що стосуються безпосередньо теми роботи або реферату. Важливо - не пишіть слово «Тема» і не вживайте в цьому пункті лапки.
3
Щоб титульний аркуш був якомога більш інформативним, крім теми і мети роботи впишіть предмет, за яким дана робота виконувалася. Розмістіть всі ці написи строго по центру аркуша як щодо вертикальної, так і горизонтальної осі (природно з урахуванням місця, яке посіла напис, що вказує найменування навчального закладу).
4
Відступивши кілька рядків від теми, розмістіть напис по правому краю і вкажіть послідовно П.І.Б. виконавця роботи, потім відступите ще на один рядок і вкажіть П.І.Б. викладача, використовуючи при цьому його посаду та наукове звання (скорочення, такі як «доц», «проф», «к.т.н.» - кандидат технічних наук, допускаються).
5
Якщо при написанні роботи ви вдавалися до допомоги сторонніх консультантів, то вкажіть їх нижче вашого керівника, розташовуючи П.І.Б. і посади за таким же принципом. У самому низу титульного аркуша на двох стрічках вкажіть місто, в якому знаходиться ваш навчальний заклад чи організація, а також рік, в якому дана робота була написана. Слово «рік» писати не потрібно.
6
Ознайомтеся зі стандартами і ГОСТами, щоб грамотно створити титульний лист. Текст даного документа вирівнюйте по центру за винятком написів, що вказують виконавця і керівника. Шрифт погоджуйте з безпосереднім керівником. Назва пишіть крупнішим шрифтом. Для полегшення складання титульного аркуша використовуйте текстові редактори, такі як Word.