Як поміняти тонер.

Одного разу настає пора, коли на кольоровому лазерному принтері закінчується тонер, але це можна швидко виправити. Все, що потрібно зробити для цього - перевстановити картридж, в якому знаходиться тонер. Дана операція займе лічені хвилини.
Вам знадобиться
  • - Лазерний принтер;
  • - новий картридж з тонером.
Інструкція
1
Відкрийте кришку вашого принтера і витягніть вузол фотобарабана, що містить тонер-картридж з МФУ. Опустіть вниз важіль блокування і дістаньте з фотобарабана тонер-картридж. Покладіть фотобарабан на аркуш паперу або ж тканину, щоб уберегти поверхню стола від прокидання тонера. При заміні тонер-картриджа дотримуйтеся обережності, в разі його попадання на одяг або руки, негайно змийте холодною водою. Використаний картридж помістіть в алюмінієвий пакет і зробіть його утилізацію відповідно до місцевих правил.
2
Розпакуйте щойно куплений тонер-картридж. Робити це потрібно перед самою установкою в принтер. Після розпакування тонер-картриджа почнеться висихання його ресурсу. Візьміть картридж в горизонтальному положенні обома руками, обережно струсіть з боку в бік п'ять-шість разів, щоб тонер міг рівномірно розподілити всередині.
3
Вставте щільно новий тонер-картридж в фотобарабан так, щоб зафіксувати його з характерним клацанням. При правильній установці ви побачите автоматичний взвод важеля блокування.
4
Очистіть всередині фотобарабана коронирующий провід, для чого посуньте обережно синю лапку вправо і вліво кілька разів. Перед установкою фотобарабана в принтер поверніть лапку на місце. Встановіть в ваш пристрій фотобарабан з новим тонер-картриджем, закрийте кришку.
5
Не використовуйте для очистки зовнішньої і внутрішньої частини машини будь-які аерозолі та вогненебезпечні речовини. Це може викликати удар струмом або пожежу.
6
Відразу після застосування МФУ всередині принтера деякі частини залишаються досить гарячими. Будьте обережні і не доторкніться до всього голими руками.
Зверніть увагу
Щоб запобігти пошкодження МФУ статичним електрикою, остерігайтеся незахищених контактів у пристрої. Перед рабою переконайтеся, що ваші руки абсолютно сухі.