Як встановлювати додатки на КПК.

Кишенькові комп'ютери дозволяють виконувати відразу кілька завдань, для чого використовуються різні програми. Додатки створюються професійними розробниками програмного забезпечення, і їх можна легко і швидко встановити для будь-яких ваших потреб.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - КПК;
  • - USB-кабель для передачі даних;
  • - додаток ActiveSync.
Інструкція
1
Відкрийте веб-браузер на вашому КПК. Більшість пристроїв КПК випускаються з передвстановленим браузером Internet Explorer або Opera, і вони обидва в змозі допомогти вам встановити додаток належним чином.
2
Знайдіть сайт, що містить необхідні вам програми. Для цього введіть адресу веб-сторінки, яка містить посилання на файл установки програми, потім натисніть "Go" або "Connect", щоб виконати дію. Погодьтеся з що ще запитом "Завантажити" або "Встановити".
3
Виберіть "Відкрити" або "Виконати". З'явиться вікно, що пропонує відповідно зберегти або запустити файл, який ви збираєтеся завантажити. Погодьтеся із запропонованим питанням.
4
Виберіть розташування для установки файлів. Далі почнеться процес установки, в процесі якого додаток збережеться в обрану папку в основній пам'яті пристрою або на картці пам'яті.
5
Встановіть на комп'ютер програму ActiveSync для альтернативної установки додатків. Помістіть інсталяційний файл необхідного додатку на ваш робочий стіл.
6
Підключіть ваш КПК до комп'ютера за допомогою USB-кабелю для передачі даних. Для цього просто підключіть один кінець кабелю до мобільного пристрою, а інший до USB-порту вашого комп'ютера.
7
Дочекайтеся синхронізації додатки з вашим пристроєм. Відкриється нове вікно, яке дозволить вам переглядати вміст вашого КПК.
8
Перемістіть інсталяційний файл програми в одну з папок на вашому мобільному пристрої. Для цього виберіть меню "Файл", "Відкрити". Виберіть інсталяційний файл програми на вашому комп'ютері. Натисніть "Send", після чого почнеться передача файлів з настільного комп'ютера на мобільний пристрій. Натисніть на файл додатка, який ви тільки що передали, вже на мобільному пристрої, щоб почати установку програмного забезпечення.