Як защипувати манти. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Манти - це традиційне блюдо, яке зустрічається в кухнях багатьох народів Середньої Азії, Туреччини, Кореї, Монголії. Їх готують з рубаного м'яса і тіста, а варять на пару в спеціальній мантоварке або пароварці. Проте головний секрет цього чудового блюда в способах защипування. Це потрібно зробити так, щоб мант не розвалився при варінні, а сік від фаршу залишався всередині.
Вам знадобиться
    • тісто
    • як для пельменів;
    • скалка;
    • фарш.
Інструкція
1
Розріжте тісто на рівні частини, в залежності від кількості гуртків у мантоварке. Потім кожен шматочок розділіть на 8-12 частин. Ця кількість буде залежати від ваших уподобань, чи бажаєте ви, щоб вони були меншого або більшого розміру.
2
Розкачайте кожну частину качалкою таким чином, щоб вийшла кругла коржик. Товщину коржі регулюйте в залежності від того, яке тісто вам подобається, тонке або товстіший.
3
Покладіть на кожен розкатаний кружечок фарш, щоб краї залишалися вільними, щоб їх можна було без проблем защипати.
4
Краї защипати можна кількома способами, спробуйте різні методи і виберіть, який вам більше сподобається.
5
Пальцями однієї руки візьміть краєчок розкатаної коржі, а іншою рукою візьміть край коржі з іншого боку. Ці краї з'єднайте над фаршем і защіпніте по центру. Ліворуч і праворуч залишаться два вільних півкола. Защипніть їх краї: ліве з правим, а праве з лівим.
6
Можна защипнути таким же чином, як описано в попередньому кроці, але залишити відкритою серединку, тобто вийде отвір з фаршем.
7
Ще один спосіб защипнути манти - скласти краю за принципом пельменів, але тільки зберіть їх у формі трояндочки.
8
Хоча класичні манти роблять у формі квадрата, закриті манти з м'ясом можна зробити також і у формі трикутника. Спочатку защіпніте тісто конусом, але не робіть це до кінця. Защипніть залишився кінчик хвостиком таким чином, щоб вийшов закритий мант.
9
Перш ніж поставити готові манти на гуртки мантоварки, умочіть їх денце в рослинне масло. Щоб це було зручніше робити, налийте олію в блюдце. Так манти НЕ прилипнуть до ярусу мантоварки.