Як записувати свої розмови на стільниковому. програма для запису своїх розмов.

Не завжди можна сподіватися на те, що телефонна розмова залишиться у вашій пам'яті, особливо під час критичних ситуацій. Таким чином, ви можете почати запис всіх важливих розмов по стільниковому телефону і зберігати їх для подальшого використання. Багато сучасні мобільні телефони дозволяють записувати вхідні дзвінки і зберігають у вигляді звукових файлів на телефон. Якщо ж у вас немає цієї функції, то існує ще кілька надійних способів запису розмов.
Вам знадобиться
  • - Мобільний телефон з функцією запису розмов;
  • - пристрій для запису телефонних дзвінків;
  • - магнітофон.
Інструкція
1
Дайте відповідь на вхідний дзвінок. Більшість стільникових телефонів не дозволяють приступити до запису розмови до прийняття виклику. Якщо ваш телефон підтримує функцію запису, натисніть кнопку "Параметри" або "Налаштування" і потім "Запис". Ви побачите, як спеціальний таймер почне відлік, показуючи час запису розмови. На деяких мобільних телефонах воно обмежене, тому постарайтеся вкластися в необхідний термін.
2
, повідомте про іншу сторону про те, що розмова записується перш, ніж приступити до запису якої-небудь інформації. Згідно законам багатьох держав запис розмови без відома співрозмовника заборонена, необхідно отримати подвійне згоду. Якщо ви плануєте використовувати даний запис для судового розгляду будь-якого типу, то без згоди іншої сторони на вас можуть також звернутися до суду. Іноді потрібна згода лише однієї сторони, тому заздалегідь вивчіть місцеві закони.
3
Завершіть виклик. Після закінчення дзвінка запис також припиниться. Ви також можете зупинити запис до завершення дзвінка, натиснувши клавішу "Параметри", а потім "Стоп". Задайте звуковому файлу необхідне ім'я і збережіть його на телефон.
4
Придбайте пристрій для запису телефонних розмов і диктофон, якщо ваш мобільний телефон не оснащений цією функцією.
5
Підключіть пристрій для запису до магнітофона, а потім помістіть його навушник у вухо. Ви можете також підключити пристрій для запису телефонних розмов до вашого комп'ютера і зберегти звукозапис на жорсткому диску.
6
Прийміть виклик на мобільний телефон (навушник повинен бути у вусі) і натисніть кнопку "Запис" на магнітофоні. Пристрій для запису телефонних розмов буде записувати мова обох сторін на касетну стрічку.
Корисна порада
Пам'ятайте, що багато з телефонних прослуховуючих пристроїв заборонені законом. Отримайте дозвіл місцевих органів правопорядку перш, ніж приступати до запису.