Як дописати DVD-диск. Як дописувати на диск файли.

Чи не заповнений до кінця DVD-диск можна дописувати до тих пір, поки весь його об'єм не буде зайнятий різними файлами. Проте зробити це можна лише в тому випадку, якщо під час першого запису диск не був завершений.
Інструкція
1
Вставте DVD-диск в привід і переконайтеся, що він нормально «читається» пристроєм. Після цього запустіть будь-яку програму для запису компакт-дисків, і виберіть режим запису диска з даними. Якщо на вашому комп'ютері не встановлена жодна програма для запису оптичних носіїв, то скористайтеся стандартним майстром запису дисків, або скачайте і встановіть безкоштовну програму для запису CD Burner XP, скачавши її з офіційного сайту http://cdburnerxp.se/.
2
Переконайтеся, що DVD-диск не завершений. Програма для запису дисків сама визначить це. У випадку, якщо фіналізовано, додаток CD Burner XP визначить його як непридатний для запису. Якщо ж диск не завершений, то після вибору режиму запису диска з файлами відкриється вікно додавання файлів.
3
У правій частині вікна додавання файлів відкрийте папку, яка містить призначені для запису на DVD-диск файли. Копіюйте або перетягуйте їх у ліву частину вікна додавання файлів. При цьому стежите за смугою-індикатором залишку місця на диску, яка знаходиться внизу вікна. Спочатку вона буде показувати кількість зайнятого на диску місця і, у міру додавання файлів, переміщатися вправо. Скопіювавши всі необхідні файли на DVD-диск, переконайтеся, що ви додали не надто багато файлів. Після цього можна приступати до запису диска.
4
Натисніть на кнопку «Прожиг», розташовану у верхній частині вікна додавання файлів. Після цього почнеться процес фізичного запису даних на диск. Ні в якому разі не переривайте процес пропалювання, інакше дані не будуть дописані на DVD-диск, і він буде зіпсований. Після закінчення пропалення привід автоматично відкриється. Для перевірки запису вставте його назад і переконайтеся, що всі файли дописалися на DVD-диск.
Дописати дані можна не на будь диск . Справа не у форматі диск а, а в тому, що попередня сесія запису повинна бути не фіналізована. Коли диск фіналізовано, він закритий для подальшого запису.
Вам знадобиться
  • - пішушіе cd (dvd) -rom
  • - нефіналізірованний диск
Інструкція
1
Існує безліч програм для запису даних на диск , можна скористатися і вбудованою в операційну систему програмою, але найголовніше мати пишучий cd-привід. Увімкніть комп'ютер і вставте компакт диск , на який ви хочете дописати файли, в пишучий привід.
2
Якщо запущена використовувана вами програма запису диск ов, то вона швидше за все відразу відреагує на вставку диск а і повідомить про те, що можливо записати туди додаткові дані. Також ви можете перевірити за допомогою провідника, фіналізовано чи диск . Для цього подивіться ємність диск а. Порожні cd-болванки мають ємність 702 Мб, dvd-болванки - 4 Гб (про повну ємності болванки того чи іншого виду можна дізнатися, подивившись на її упаковку, там зазначено максимально можливу кількість інформації, яка може бути записана на диск ). Якщо розмір диск а в провіднику виглядає, наприклад, як: "415 Мб зайнято з 415" - значить болванка закрита для подальшого запису. Якщо ж написано щось на кшталт: "415 Мб з 702 Мб" - то все нормально, можна дописувати.
3
У вікні програми записи додайте ті файли, які хочете дописати на диск , і виконайте запис. На цьому кроці ви знову можете залишити болванку відкритою для подальшого запису або фіналізувати її. Кількість сесій запису обмежений тільки ємністю болванки.
Зверніть увагу
Кожна сесія записи "з'їдає" частина корисної ємності болванки.