Як заправити лазерний кольоровий картридж.

Бувають такі ситуації, що терміново потрібен принтер. У вас на столі стоїть вірний помічник, і він би з радістю виконував свої прямі обов'язки, але на превеликий, як його, так і вашому жаль, в його лазерному картридж порожній. Припустимо, що це сталося в такий час доби, коли всі сервісні центри закриті. Картридж вам доведеться заправити самостійно. Як це зробити?
Вам знадобиться
  • - чорнило потрібного призначення;
  • - шприц 20 мл з гострою і тупою голкою;
  • - серветки;
  • - паперовий рушник;
  • - газета.
Інструкція
1
Переконайтеся, чи дійсно є необхідність заправити лазерний картридж. Надрукуйте ще один лист. Якщо на ньому є вертикальна смуга, розташована по центру, то це свідчить саме про те, що закінчилися чорнило. Деякі сучасні принтери оснащені спеціальним чіпом, який займається відліком листів і завчасно попереджає про те, що скоро закінчиться чорнило. Ця дуже зручна функція допоможе вам уникнути подібних моментів.
2
Вийміть картридж із принтера. Потім покладіть його на серветку або паперовий рушник, щоб не забруднити стіл. Уважно його огляньте. Знайдіть в нижній його частині шов, який зазвичай прихований наклейкою. Це місце і є з'єднанням кришки і корпусу картриджа. Візьміть ніж, розріжте наклейку, піддіньте кришку картриджа і акуратно від'єднайте її від корпусу. Ця операція необхідна, щоб заправити кольоровий лазерний картридж.
3
Знайдіть заправний отвір. Воно приховано під гумовим кулькою, який ви зможете побачити після того, як відкриєте кришку. Візьміть гостру голку шприца. Вийміть кульку, щоб заправити лазерний кольоровий картридж. Важливо! Чи не втратьте цю кульку.
4
Наберіть чорнило в шприц з тупою голкою. Не набирайте повний шприц. Він повинен бути заповнений приблизно на 1 сантиметр. Вставте його в отвір і неспішно просувайте вперед його поршень. Тримайте картридж рівно, щоб чорнило не витекли. Після того, як ви заправили, з'явиться чорнильна піна. Відберіть її назад в шприц. Поверніть гумову кульку на колишнє місце. Переверніть картридж. Переконайтеся, що не відбувається витік чорнила. Якщо витік відбувається, щільніше встановіть кульку.
5
Видаліть повітря з картриджа. Це необхідно для того, щоб принтер зміг його розпізнати. Зробіть це за допомогою шприца. Потім закрийте кришку і встановіть заправлений картридж на колишнє місце.
Заправка картриджів для лазерних принтерів - процедура дорога. Якщо струменеві принтери заправляють досить давно, то справи з картриджами до лазерних принтерів поки йдуть інакше. Але це ще не означає, що заправка кольорових картриджів для таких друкувальних пристроїв неможлива.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - лазерний принтер;
  • - тонер;
  • - програматор.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно уважно вивчити інструкції до вашої моделі принтера, а також пристрій картриджа. Також не завадить пошукати в інтернеті інструкції по його заправці. Крім того, слід придбати хороший тонер. Не варто брати найдешевші. Перш ніж почати, ретельно підготуйте робоче місце. З тонером слід бути максимально обережним, оскільки можна забруднити все навколо.
2
Як вже зазначалося, необхідно дуже уважно вивчити картридж. Отвори, куди можна засипати тонер, зазвичай закриваються за допомогою ковпачка. Також у картриджі повинен побут відсік для відпрацьованого тонера. Розберіть картридж. Висипте відпрацьований тонер, після чого засипте новий. На перший погляд, все дуже просто. Але багато чого залежить від типу картриджа. Деякі з них розбираються дуже просто. Щоб розібрати інші моделі, слід витратити більше часу. Коли всі операції з тонером будуть завершені, зберіть картридж.
3
Якщо ваш картридж оснащений чіпом (зараз багато картриджі як до струменевих, так і до лазерних принтерів оснащені ними), то для того щоб користуватися ним, необхідно оновити чіп. Пристрій для обнулення чіпів називається програматор. Купувати програматор необхідно такий, який підходить саме для вашої моделі друкувального пристрою.
4
Зазвичай процедура обнулення чіпа така. Увімкніть програматор. Піднесіть його до чіпу картриджа. Світловий індикатор на программаторе повинен загорітися. Потримайте його в такому положенні декілька секунд. Коли світловий індикатор змінить колір, це буде означати, що картридж обнулився. Тепер можна вставляти його в принтер. Спробуйте надрукувати пробну сторінку. Якщо все пройшло успішно, друк станиці повинна пройти нормально.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=beJ7PjdzIQM
Зверніть увагу
Заправка кольорових картриджів для лазерних принтерів. Перший у світі настільний лазерний принтер випустила в 1983 році компанія QMS, варто відзначити, що такий принтер був по кишені далеко не кожному. Природно, при такій високій ціні на картриджі, особливо актуальна стає заправка кольорових лазерних принтерів.
Корисна порада
Ремонт - задоволення значно більш дороге, ніж заправка кольорових картриджів HP. Саме тому, якщо у вас виникли проблеми з роботою принтера і закінчився картридж, найкраще звернутися до фахівця. Як і у випадку з заправленим картриджем, якість друку залежить від якості деталей і тонера. Саме тому так важливо звертатися в надійні фірми по заправці кольорових картриджів.