Як зробити мінеральну воду. Як зробити мінералку в домашніх умовах.

Вибір всіляких напоїв у магазинах величезний. Однак мінеральної води серед цього достатку не так багато. Надійної ж якісною, яка може принести реальну користь здоров'ю, при найближчому розгляді опиниться і того менше. Але її можна зробити в домашніх умовах. У цьому випадку ви будете точно знати, яку воду ви взяли для приготування і що туди поклали. Для виготовлення такої мінералки знадобляться натуральні камені.
Вам знадобиться
  • 3 літу води;
  • жменю агатів;
  • раковини белемнитов;
  • мембранний фільтр;
  • трилітрова прозора банку;
  • чайник.
Інструкція
1
Подбайте про те, на чому ви будете наполягати воду. Можна зробити її тільки на агатах. Цей камінь, який здавна вважається магічним, зустрічається в багатьох місцях. Представляє він собою різновид халцедону, його хімічна формула SiO2. Тобто вода вийде з вмістом кремнію. Агати зустрічаються в багатьох місцях, брати можна будь-які. Найбільш підходять Саровського агати. Можна додати раковини белемнитов. У народі ця скам'янілість отримала назву «чортів палець». У цьому випадку вода буде містити ще й кальцій.
2
Підготуйте воду. Звичайну водопровідну необхідно дехлорірованной. Для цього налийте її в чайник і нагрійте приблизно до 70 ° С. Кип'ятити не обов'язково, достатньо довести до білого кипіння і вимкнути. Дайте воді охолонути до кімнатної температури.
3
Профільтруйте воду. Для цього використовуйте мембранний фільтр. У продажу їх немало, серед них і недорогі, які цілком підійдуть для такої мети. Ця процедура необхідна, щоб прибрати завжди наявні у воді суспензії. Якщо у вас є джерельна вода, то дехлорірованной її зазвичай не потрібно. Профільтрувати необхідно будь-яку воду.
4
Камені і раковини белемнитов добре промийте і обдайте окропом. Розкладіть їх на чисту дошку і дайте висохнути на сонці. Дошка може бути самою звичайною обробною. Її необхідно попередньо дуже добре вимити.
5
Покладіть камені і скам'янілості на дно скляної трилітрової банки. Обережно вилийте туди підготовлену воду. Поставте банку на світле місце, але так, щоб вона не піддавалася впливу прямих сонячних променів. Наполягайте воду 3 дні. З однієї жмені каменів мінеральну воду можна готувати дуже багато разів. Не забувайте тільки їх мити і висушувати на сонці.
Зверніть увагу
Якщо хочете зробити воду на інших каменях - поцікавтеся їх властивостями і хімічними формулами. Не всі мінерали однаково корисні для здоров'я.
Корисна порада
Мінеральна вода в цьому випадку виходить без газу. Газовану воду зробити можна за умови, що де-небудь в бабусиному шафі знайдеться старий сифон і, що найголовніше, заповнені балончики до нього. Вода просто пропускається через сифон і виходить газований напій. Спеціальний балончик, які колись були майже у всіх і їх можна було заповнювати і міняти, практично зникли. Але якщо саморобна газована вода дуже потрібна, можна замінити його балончиком від пожежного вогнегасника. Їх можна зустріти в продажу. Газований напій можна зробити і іншим способом. Правда, саморобна мінеральна вода для цього не дуже підійде. Змішайте 1/2 склянки води з такою ж кількістю лимонного соку. Додайте туди 1/4 чайної ложки харчової соди. Піде реакція соди з кислотою, в результаті якої почнуть інтенсивно виділятися бульбашки газу. Пити такий «лимонад» потрібно негайно.