Як поліпшити запис у мікрофона.

Якщо ви плануєте записати що-небудь на комп'ютері через мікрофон або у вас вже є запис, але ви хочете переконатися, що вона добре звучить, необхідно скористатися деякими невеликими хитрощами для поліпшення якості звуку.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - мікрофон;
  • - цифровий мікшер;
  • - програмне забезпечення для редагування звуку.
Інструкція
1
Постарайтеся використовувати якомога більш якісну модель мікрофона для запису звуку. Дешевий мікрофон буде в будь-якому випадку звучати відповідним чином. Ви можете проводити різні маніпуляції із записаним звуком, але все одно буде помітно, що ви використовували дешевий мікрофон. Проте, для поліпшення якості записуваного звуку ви можете підключити мікрофон до професійного цифровому мікшера через USB-порт комп'ютера.
2
Відрегулюйте якість запису через мікрофон в настройках звуку вашої системи. Щоб виконати це, зайдіть в «Майстер налаштувань» і підіть запропонованих кроках. Коли буде потрібно, почніть переміщати мікрофон на 3-5 см від вас і міняти відображаються в меню настройки, поки ви не досягнете достатнього рівня чутливості мікрофона. Коли додаток запропонує, говорите в мікрофон, при цьому продовжуючи його пересувати, поки вас не влаштують отримані результати. Після закінчення налаштувань збережіть результат, натиснувши "Готово". Пам'ятайте, що у випадку занадто близького розташування мікрофона до обличчя ваш голос при записи звучати звучатиме занадто різко, а якщо ж далеко, то може бути дуже тихим.
3
Скачайте і встановіть на комп'ютер такі професійні аудіо-програми редагування звуку, як Audacity, Cakewalk, Adobe Premiere. Перейти в меню "Файл" і виберіть "Відкрити", після чого вкажіть шлях до аудіозаписи і натисніть клавішу "Відкрити" або "ОК".
4
Використовуйте спеціальні інструменти додатків, щоб поліпшити якість запису. Ви можете вибрати її окрему частину для обробки. Перейти до головного меню і виберіть пункт "Редагувати" або "Ефекти". Скористайтеся такими інструментами, як "Придушення шуму", "Розширення аудіо" або будь-якими іншими, щоб змінити звучання запису по вашому розсуду.