Як відкрити автомийку.

Кількість автолюбителів на вулицях з кожним роком збільшується. Саме тому попит на якісні послуги, пов'язані з обслуговуванням автомобілів, постійно зростає. Відкриття автомийки - один з бізнесів, який дозволить швидко окупити вкладені кошти.

Вам знадобиться

- приміщення; - стартовий капітал; - обладнання; - персонал.

Інструкція
1

Знайдіть приміщення для автомийки. Місце розташування є одним з ключових факторів, від яких залежить успіх майбутнього бізнесу. Ви можете розташувати автомийку на в'їзді в населений пункт або в межах міста, щоб забезпечити максимальний потік клієнтів. При виборі приміщення враховуйте доступність всіх комунікацій, необхідних для роботи (опалення, електрики, каналізації). Розгляньте можливість цілодобового функціонування.

2

Після реєстрації компанії займіться закупівлею обладнання. Орієнтуйтеся на мінімальний набір послуг: комплексна контактна і безконтактна мийка, прибирання салону, полірування кузова і стекол, хімчистка. В залежності від цього визначитеся з вибором обладнання - апаратів високого тиску, пилососів, пристроїв для пінної чистки. Серед найвідоміших марок, що постачають подібне обладнання - Karcher, WAP, Comet, Weidner, Carebridge, California Kleindiest, Ceccato. Крім того, знайдіть постачальників витратних матеріалів: чистячих засобів, восків, осушувачів.

3

Враховуючи фактор сезонності, доцільно ввести супутні послуги і товари. Якщо ваша мийка знаходиться на трасі або на в'їзді в місто, навряд чи варто замислюватися про хімчистці і передпродажної підготовки автомобіля в переліку послуг. Набагато вигідніше відкрити паралельно шиномонтаж, і організувати торгівлю автомасла, що омивають рідинами та іншими товарами, які можуть екстрено знадобитися в дорозі.

4

Введіть в перелік ексклюзивні види послуг, що відповідають актуальним запитам клієнтів. Серед них - абразивна поліровка, нанесення нано-лаку, обробка полиролями на основі рідкого скла, чорніння коліс.

5

Подбайте про те, що робитимуть клієнти під час мийки автомобіля. Зробіть невелику зону відпочинку з зручними меблями, поставте автомат з напоями, встановіть телевізори, проведіть Wi-Fi.

Зверніть увагу

Персонал мийки може пошкодити автомобіль під час роботи. Проводите детальний інструктаж працівників, щоб уникнути подібних інцидентів.